1619
1605
عنوان

خانمای باردار لطفا بیاید همتون

195 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان 

هفته دوازده هستم امروز رفتم سونوی ان تی

گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره. دکتر رضوانی زاده تو تهرانپارس رو معرفی کرده بودن کلی راه بخاطرش رفتیم

به نظرتون درسته

مگه نمیگن تو این هفته ها مشخص نیست پس چجور گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره

اگرم مطمئن بود چرا نگفت صد در صد

ممکنه اشتباه شده باشه 

هرکسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

بخاطر اینکه جنس پسر ی چیزی داره ک اگه تو رحم خوب قرار گرفته باشه و پسر خوبی باشه تو سونو خودشو ب مامان جونش نشون میده خخخخ

اونایی ام ک تردید دارن و قطعی نمیگن ب نحوه جایگیری جنین بستگی داره

هم من هم همسرم 

کفرنگوخداقهرش میگیره دعاکن سالم باشه ایشالادومی ودخترمیده خدابهت.خیلی توحسرت این لحظه اتن😍

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
بخاطر اینکه جنس پسر ی چیزی داره ک اگه تو رحم خوب قرار گرفته باشه و پسر خوبی باشه تو سونو خودشو ب مام ...

چه بد بخاطره جنسیت نرفته بودم اصلا

اما گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کفرنگوخداقهرش میگیره دعاکن سالم باشه ایشالادومی ودخترمیده خدابهت.خیلی توحسرت این لحظه اتن😍

کاش خدا صدامونو میشنید یه دخترم به ما میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
چه بد بخاطره جنسیت نرفته بودم اصلا  اما گفت هشتاد و پنج تا نود درصد پسره

خب بعدی ان شالله دختره اینجوری میگی چه بد کفر نعمت میکنی قربونت برم افسوس نخور حالا شده دیگ اشکالش چیه

خب بعدی ان شالله دختره اینجوری میگی چه بد کفر نعمت میکنی قربونت برم افسوس نخور حالا شده دیگ اشکالش چ ...

دعا کن خدا دلمو اروم کنه 🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کن خدا دلمو اروم کنه 🤲

دعا میکنم 

منم تو اقدامم توام دعا کن جواب تستم مثبت باشه 

شوهر من ک عاشق پسره راستش واسه من اصلا فرقی نمیکنه ولی دلم میخواد وقتی من خوشحالم شوهرمم خوشحال باشه خوشحالی اونه که باعث خوشحالی منم میشه اولین بچه م پسر باشه ب دل شوهرم بعدی الهی دختر باشه ب دل خودم

1626
دعا میکنم  منم تو اقدامم توام دعا کن جواب تستم مثبت باشه  شوهر من ک عاشق پسره راستش واسه ...

انشالا عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ج سوالت رونمیدونم عزیزم..امامن خودم فکنم ماه چهارم تموم شدبعدجنسیت نی نی معلوم شد قربونش برم..😍بچه چ پسر چ دختر جفتشون شیروینودوس داشتنی هستن عزیزم ناراحت نباشه ازخدابخواه فرزندی سالم و صالح بهت بده انشالله بعدی دختربشه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
ج سوالت رونمیدونم عزیزم..امامن خودم فکنم ماه چهارم تموم شدبعدجنسیت نی نی معلوم شد قربونش برم..😍بچه ...

ممنون عزیزم 

انشالا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم قبل ۱۶هفنه امکان خطا زیاده چون خیلی شبی به همن اندام تناسلی هنوز رشدکامل نکرده بستگی ب دقت دکترسونو و دستگاشون داره ولی مجبورنیستی خرید کنی یا ب دیگران بگی صبر کن سونو انومالی ک۱۸هفتست ک بری صدردصد قطعی جنسیت رومیگن

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
1628