2737
2734
عنوان

استفاده از ژیلت و.... عفونت😥😣

444 بازدید | 11 پست

سلام دوستای خوبم....

من هر بار که از ژیلت استفاده میکنم بعدش دچار خارش و عفونت میشم...باورتون میشه من تازه به این نتیجه رسیدم که با این که من خیلی بهداشتو رعایت میکنم و داروهای زیادی هم برای عفونت میخوردم اما عفونتم از بین نمیرفت...

دوباره  دو روز پیش از زیلت استفاده کردم و عفونت و سوزش اومد سراغم...البته الان باردارم

به دکترم گفتم میتونم از پودر استفاده کنم گفت فعلا نه

بنظر شما بجز اپیلاسیون چه راه حل دیگه ای وجود داره تا مشکل من حل شه؟ اخه خجالت میکشم واقعا برم اپیلاسیون

ممنون میشم کمکم کنین

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

میشه جوابمو بدین؟😟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پودر که ضرر نداره. من که نشنیدم!

اخه به دکترم گفتم..گفت فعلا نه

2728
با قیچی کوتاه کن

شوخی میکنی؟ 

مگه نمیگی به ژیلت حساسی خو یکم که بلند بشه میتونی برا رعایت بهداشت با قیچی کوتاه کنی وگرنه راه حله دیگه ایی نداره خو

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
2738
نه والله قصدم شوخی نبود اصلا

اخه خواهری انقدر بلند نیس که به قیچی بیاد 🙈

مگه نمیگی به ژیلت حساسی خو یکم که بلند بشه میتونی برا رعایت بهداشت با قیچی کوتاه کنی وگرنه راه حله د ...

درسته 😞

ببین لابد موبر شیمیایی رو گفته دکترت وگرنه پودر موبر هست تو عطاری ها طبیعیه 

من و مادرم با اینکه پوستمون خیلی حساسه ولی این پودر رو استفاده میکنیم خیلی خوب بوده و هیچ سوزش یا حساسیتی نمیاره 

اسمش پودر موبر تیزبر هست تو عطاری هست تو فروشگاه یا داروخونه هم شاید داشته باشن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.