2737
2734
عنوان

انرژی مثبت از مادر شوهر

320 بازدید | 17 پست

مادر_شوهر😱😱

دختر خانمى ازدواج كرد و به خانه شوهر رفت ...

ولى هرگز نميتوانست با مادرشوهرخودش كنار بيايد و هر روز با هم جَرّ و بحث ميكردند ...!

عاقبت روزى دخترخانم به پيش داروسازى كه دوستِ صميمى پدرش بود مراجعه كرد و از او تقاضا كرد تا سَمّى به او بدهد تا بتواند توسط آن مادرشوهرش را بُكُشَد ...!

داروساز باخود گفت: اگر سمى به او بدهد كه منجرب به قتل بشود قطعاً به او شك خواهند كرد، پس معجونى به دخترخانم داد و گفت ...:

هر روز مقدارى از آن را در غذاى مادرشوهر خود بريز تا سم كم كم در او اثر كند و اورا از پاى درآورد و به او توصيه كرد در اين مدت با او مدارا كن تا كسى به او شك نكند ...

او هم با خوشحالى معجون رو گرفت و هر روز در غذاى او ميريخت و با مهربانى به او غذا رو ميداد ...

هفته ها گذشت و با مهربانى عروس ، كم كم مادرشوهر هم اخلاقش بهتر و بهتر ميشد تا آنجا كه دختر نزد داروساز رفت و كفت ...:

آقاى دكتر حالا ديگر از مادرشوهرم متنفر نيستم و اندازه مادر خودم او را دوست دارم و ديگر دلم نميخواهد بميرد.

خواهش ميكنم دارويى به من بدهى تا سم را از بدنش خارج كنم ...

داروساز لبخندى زد و گفت ...:

دخترم نگران نباش آن معجونى كه به تو دادم سم نبود، بلكه سم در ذهن تو بود كه حالا با عشق به مادرشوهرت از بين رفته است .

بگرفته از کتاب خرچنگ ها پرواز میکنند😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این متن روقبلا خونده بودم بهش عمل کردم انقدر محبت کردم که اینحوری بشه ولی قشنگ برعکس جواب داد جنبه نداشت خر فرضم کرد کلی بلا سرم آورد الان دوهفته است دیگه بعد ازآخرین دعواش ولش کردم محلش نمیذارم بعضی ها جنبه ی محبت ندارن.

2731

🤣🤣🤣🤣

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

خونه

قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی.

هیجان قدرتی دارد كه جذب میكند .تو از هر چه شدیدا بترسی آن را تجربه خواهی كرد .
مادر شوهر هم نمونه ای از مثال فوق است
خونه قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی. هیجان ق ...

اره قانون جذب و این حرفا...ولی هرچیزی حدی داره..و احنرام این وسط حرف اولو میزنه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738
من این متن روقبلا خونده بودم بهش عمل کردم انقدر محبت کردم که اینحوری بشه ولی قشنگ برعکس جواب داد جنب ...

وای خدای من 

این متن برای مادر شوهرهای خارجی مصداق داره

هیچ وقت جلوی همسرتون جواب مادر شوهر یا خواهر شوهر یا اعضای خانوادش رو با تندی و #عصبانیت_ندین.
اینطوری ممکنه حق رو به خانواده اش بده.
گاهی با بزرگواری صبر کردن یا سکوت کردن و یا آروم جواب دادن بهتره
همسرتون هم متوجه #بزرگواری شما میشه، البته اگر خدای نکره دایمی اذیتتون میکنن یا چیز هایی میگن که ناراحتتون میکنه سکوت دائمی هم #خوب_نیست.
چون اینجوری ممکنه حق رو به خودشون بدن و به کارشون ادامه بدن.

مادرشوهرای الان خیلی بهشون محبت کنی میگن آفرین چه عروس خوبی پاشو غذا درست کن دسشویی بشور جارو برقی ب ...

یادت باشد تو ملکه وپادشاه زندگی خودت هستی
گاهی وقتها کمی خودخواه بودن چیز بدی نیست. اگر دیگران را عادت بدهی که همیشه آب میوه ی مانده ته دستگاه آب میوه گیری سهم تو باشد یا کتلت زیادی برشته شده، یا بدمزه ترین آب نبات مانده در ظرف شکلات یا هر چیزی که دیگران دوستش ندارند؛ به مرور این می شود سلیقه ات، می شود سهمت!

هیچ کس هم نمی گوید: " آه چه موجود فداکار و دیگر دوستی ". بد نیست گاهی برای خودت بهترین و خنک ترین نوشابه ها را باز کنی.
چرا سهم تو نرم ترین بالش نباشد یا بهترین یادگاری از سفر، یا سرگل غذا یا حتی ساعتی از برنامه ی دلخواه تلویزیونی؟
گاهی باید مثل ملکه ها رفتار کرد. باید به دیگران فهماند در وجود هر زنی یا مردی غیر از یک موجود فداکار همیشه قانع، ملکه و پادشاه ای زندگی می کند که گاه باید عصای سلطنتش را بالا بیاورد محکم و شق و رق بر زمین بکوبد تا دیگران یادشان بیاید قرار نیست همیشه سهم تو از کمترین چیزها باشد.
یادت باشد تو ملکه و سلطان زندگی ات هستی.
نه فقط مسکّن و مرهم دردها!

💟

خونه قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی. هیجان ق ...

نه لزوما

من همیشه میگفتم اگه من دوستشون داشته باشم دوستم دارن

و واقعا از اول ازدواج هیچ حس منفی نداشتم واقعا هم دوستشون داشتم

حتی ناراحت میشدم میگفتم خوب من از دست مامانم هم ناراحت میشم و میگذشتم

اما وقتی خیلی خیلی زمان گذشت فهمیدم نه درهرحال دوستم ندارن

البته زمانی که میگم بیشتر از 5سال بودا

اره قانون جذب و این حرفا...ولی هرچیزی حدی داره..و احنرام این وسط حرف اولو میزنه

کاملا موافقم 

گاهی فقط بیخیال باش ...
وقتی قادر به تغییرِ بعضی چیزها نیستی ؛
روزت را برایِ عذابِ داشتن ها و افسوسِ نداشتن ها خراب نکن !
دنیا همین است ؛
همه ی بادهای آن موافق ،
همه ی اتفاقات آن دلنشین ،
و همه ی روزهای آن خوب - نیست !!
اینجا گاهی حتی آب هم ، سر بالا می رود ...
پس تعجبی ندارد اگر آدم ها جوری باشند که تو دوست نداری !
گاه گاهی در رفتارهایت تجدید نظر کن .
فراموش نکن ؛
تو مجاز به انتخابِ آدم هایی ، نه تغییرِ آنها ...

نه لزوما من همیشه میگفتم اگه من دوستشون داشته باشم دوستم دارن و واقعا از اول ازدواج هیچ حس منفی ند ...

پلیکان نباشیم !

می گویند پلیکانی در زمستان سرد و برفی برای جوجه هایش غذا گیر نمی آورد . ناچار با منقارش از گوشت تنش می کَند و توی دهان جوجه هایش می گذاشت. آنقدر این کار را کرد تا ضعیف شد و مُرد . یکی از جوجه ها گفت : آخیش ! راحت شدیم از بس غذای تکراری خوردیم !

وقتی فداکاری می کنیم ، انتظار داریم در مقابلش ناسپاسی نبینیم اما بیشتر اوقات می بینیم . مرز میان ناسپاسی و خودخواهی باریک است . هر دو جزو صفت های بد به شمار می روند اما هر آدمی حق دارد زندگی کند . حق دارد خودخواه باشد...

عموماً آدم های خیلی فداکار در تنهایی شان گله می کنند از ناسپاسی اما ترجیح می دهند فداکار شناخته شوند تا آدمی که به فکر خودش است !

گاهی به فکر خودتان باشید. از زندگی تان لذت ببرید. اینطور در گذر زمان کمتر پشیمان می شوید. یادتان باشد کسی برای فداکاری به آدم مدال نمی دهد !

2706