2737
2739
عنوان

آبروم رفت دیگه چجوری توی روشون نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6069 بازدید | 177 پست
نه دیگه در این حد 😔😔😔 خواب و بیدار بودم نفهمیدم اینا اومدن سرکار 

برو به زتدگیت برس مردم یادشون میره زود

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
بابا بیخیال الان دیگه عادیه با این اپارتمانا

برام اصلا از خجالتش کم نشده انقدر حرص خوردم بچم طفلی از دیشب تو شکمم جمع شده 😭😭😭

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نون دستم نبود چون اسانسور خراب بود شوهرم اومد گرفت رفت بالا من داشتم اروم اروم میرفتم بالا یهو پرید ...

اشتباه میکنی ازدیدمثبتش نگاه کن.اول پستهات گفتی نون دستم بوده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
نه ولی من تویه تبادل نظرشرکت کردم ومیتونم هرپستی روریپلای کنم این قانون تبادل نظرشمام اگردوست نداری ...

وقتی مخاطبم استارتر هست و استارتر انلاین هست  و از خود شخص استاااارتر سوال پرسیدم  کار شما بی ادبی هست ن تبادل نظر☺☺

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731
نه دیگه در این حد 😔😔😔 خواب و بیدار بودم نفهمیدم اینا اومدن سرکار 

یعنی توی خواب وبیداری داشتین.....😐متوجه نمیشم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
یعنی توی خواب وبیداری داشتین.....😐متوجه نمیشم

خواب بودم شوهرم خودش اومده بود.....🤕🤕

بیدار شدم اما از بس خوابم میومد نمیفهمیدم چی به چیه 😑😑😑😑

2738
اشتباه میکنی ازدیدمثبتش نگاه کن.اول پستهات گفتی نون دستم بوده

نه اون تو دستم ندید شوهرم از دستم گرفت رفت بالا چون خیلی اروم بالا میرم حوصله نداره پا به پام بیاد حتی کیفم باهام نبود بخاطر همین حرفش برام عجیبه 

شوهرم میگه شاید چون به سختی از پله بالا میای گفته گفتم اخه اون که نمیتونه بغلم کنه منو بیاره بالا چه کمکی تو پله بالا رفتن بهم کنه 

لامصب اینا که هر روز صداشون تو سرمه امروز از وقتی اومدن هیچ صدایی ازشون نمیاد 

اه اه اسی چقد نچسب و لوسی حالم بهم خورد از تاپیک زدنت نصفه نصفه و مسخره حرف میزنی من‌نمیدونم‌شماها ر ...

نظر لطفته گلم 😊😊😊