2703
2553
عنوان

احساس می کنم دارم افسرده میشم

127 بازدید | 22 پست

حالم خوب نیس

خیلی احساس تنهایی می‌کنم

همه فکر و ذهنم شده بچم شده حرکاتش شده بدبختی هام

شوهرمم همراه خوبی نیس

مثلا من و ببره بگردونه هیچی

دارم خودم و میبازم دارم زیر بار این همه بدبختی کم می‌یارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا انقد آویزون شوهری !

مردا اکثر وقتا مشغله کاری و فکری دارن

خونه هم باشن نیاز به استراحت دارن

خوب خودتو بچه برین بگردین خونه خانوادتون ؛فامیل و دوستای خوب

آدم دنیای دوست و رفیق و فامیل داشته باشه

در نهایت خودش باید حال خودشو خووب کنه

نکن با خودت این کارو من ۷ساله وسواس فکری دارم داغون شدم بخاطر چیزای الکی زندگیو به کام خودمو شوهرم تلخ کردم وقتی به گذشته فکر میکنم میبینم چه روزای خوبیرو از دست دادم الکی بخاطر هیچی ولی هنوز آدم نشدم خدا نگاه به زندگیم کنه منم آدم کنه 

چرا انقد آویزون شوهری ! مردا اکثر وقتا مشغله کاری و فکری دارن خونه هم باشن نیاز به استراحت دارن ...

بنظرم بحث اویزوونی نیس بحث همراهیی کردن همراه بودنه

اگه قرار بود با هم کار نداشته باشیم چرا اصن باهم ازدواج کردیممخصوصا وقتی پای بچه که مشترکه وسطه

بچت چی شده

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2714
نکن با خودت این کارو من ۷ساله وسواس فکری دارم داغون شدم بخاطر چیزای الکی زندگیو به کام خودمو شوهرم ت ...

مثلا چه وسواس فکری هایی داشتی عزیزم؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
عزیزم مگه بچت مشکلش چیه؟

دکتر گفته عقب ماندگی

سندروم داون نه ها

بعد تولد همه چیش خوب بود تا حرکاتش کم بود رفتم ام ار ای فهمیدم مغزش کوچیکه

الان ۱۴ ماهشه و یه ذره غلت می‌زنه و نشستنشم بالشت میزارم

کلمه و حتی حروفم نمیگه

و صرعم داره

عزیزم من بچم مریضه حالم خوش نیس به خاطر اون

مردا درون ریزن..خانونا بروت ریز.

شاید شوهرت تو خودش میریزه و بروز نمیده فک میکنی بیخیاله.

شوهرمنم این اخلاقو داره.وقتی ناراحته ساکته اصن حرف نمیزنه انگار بیخیال دنیاس.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
بالا گفتم عزیز

خوندم.خدا بهت صبربده عزیزم خیلی سخته.

مادر ک بشی حاضری خودتو فداکنی ولی بچت سالم باشه.

فقط از خدا واس دلت ارامش میخام.

2706