2733
2734

سلام مرسی  اومدین دوستای گلم

ماه هفت بارداریم مجبور شدم دکترمو عوض کنم کسی دکتر خوب میشناسه تو بیمارستان محلاتی برا سزارین؟

خدایا رهایم نکن که بی تو هیچم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره داره میگنم‌بیمارستان خوب و تمیزیه،من تصمبمم بین المللی بود الان همه ناراضین ولی

منم شهریار قراره برم .زنداداشم بین النللی سزارین کرد خوب بود اصلا کاری به ادم نداشتن

منم شهریار قراره برم .زنداداشم بین النللی سزارین کرد خوب بود اصلا کاری به ادم نداشتن

الان ساعت ملاقات تا ۱۰ شبه بعدشم نه میان به بچه میرسن نه به‌مامان ،من‌پسرم شهریار بدنیااومده خوب بود خدایی ،اما ۱۳۰۰ تفاوت قیمتش با محلاتیه ،همه میگن محلاتی بهتره،موندم

خدایا رهایم نکن که بی تو هیچم
الان ساعت ملاقات تا ۱۰ شبه بعدشم نه میان به بچه میرسن نه به‌مامان ،من‌پسرم شهریار بدنیااومده خوب بود ...

بیمه تکمیلی ندارین ؟؟من ازپذیرشش پرسیدم گفت که مابه تفاوتش حداقل ۵۰۰تومنه 

2738
دکتر رومینا زوارنیا کارش عالی بیست همه چی تموم 

افتضاحه ، اصلا پیشش نرید هم پولکیه هم بی مسئولیت ، هنوز که هنوزه از عوارض عملی که کرده خلاص نشدم ، شش ماهه زیر پوستم عفونته، از همون اول بخیه هام رو ناجور و نامرتب زده بود ، هنوزم جوش نخورده و هی باز میشن ، این چند ماه کلی سونوگرافی و دارو و .. نوشته و الکی توجیه میکنه ، هم جسمی آسیب زده هم مالی حلالش نمیکنم

افتضاحه ، اصلا پیشش نرید هم پولکیه هم بی مسئولیت ، هنوز که هنوزه از عوارض عملی که کرده خلاص نشدم ، ش ...

من که بشدت راصی بودم عمل خیلی عالی هم داشتم به طوری که جای بخیه که لیزری هم بود اصلا و ابدا معلوم هم نیست یه خط نازک به باریکی تار مو 

سه ساله از عملم میگذره هیچ عوارصی نداشتم پنج تا از دوستام و سه تا از همسآیه هام هم پیش ایشون رفتن 

ان شالله شما هم سلامتیتون و بدست بیارید 🌷

........
من که بشدت راصی بودم عمل خیلی عالی هم داشتم به طوری که جای بخیه که لیزری هم بود اصلا و ابدا معلوم هم ...

به منکه مدیونه ، باور نمیکنم دیگه سلامتی ام رو بدست بیارم ، از همون روز اول دیدم بخیه ام غیر عادیه و سوزش شدید داشتم رفته رفته هم بدتر شدم ، دارو و کرم و روزی سه بار حموم و سشوار هم افاقه نکرد ، هر روز بدتر از دیروز ، الان هم بخیه ام سیاه شده ، کیست زیر پوستی دارم، چند بار ویزیت و سونوگرافی کلی هزینه کردم ، جواب درست حسابی نمیده ، اشتباه کردم رفتم پیشش ، همه تعریف نیاز هادی و ...رو میکردن گفتم ه فرقی داره هر دو متخصصن ، از همون اول این ویزیتم کرده همینم عملم کنه ، بیچاره شدم