2737
2734

سلام.همونطور که تو تاپیکای قبلیم گفتم پسری که دوسش داشتم و حدودا ۱۰ماه هر روزشو باهاش بودم بخاطر اینکه زیاد کات میکردم سرد شد و لم کرد و رفت با یکی دیگه.الان سه ماهه ازون روز نحس که بهم گفت نمیخوام باهم باشیم میگذره.شاید باورتون نشه ولی تو این سه ماه نشده یک ساعتم از فکرش دربیام.خیییلی اذیتم.میخوام فراموشش کنم ولی نمیتونم.حس میکنم بهم ظلم شده‌.خییلی دلتنگش بودم و دوسش داشتم ولی گفت برو.گاهی ازش متنفر میشم گاهی دوسش دارم گاهی میگم میسپارمش به خدا ...نمیدونم تا حالا اینجوری شدین یا ن.ولی بعد سه ماه هنوزم قلبم درد میکنه.موقع خواب با کلی دلداری به خودم میخوابم.وقتیم بیدار میشم با دل درد و استرس...هیچی حالمو خوب نمیکنه جز اینکه بیاد به گوه خوری بیوفته و اینبار من پسش بزنم...برای حال دلم دعا کنین لطفا😟

منم حال تورو داشتم ولي با افتادنش به پات و پس زدن تو هم چيزي عوض نميشه تو بايد با حست كنار بياي

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونی ک قسمتت باشه میاد و اینجوری راحت هم ولت نمیکنه.بیخیالی بهترین چیزه.امیدوارم ب زودی ی پسر خوب تو زندگیت بیاد تا قبلی رو فراموش کنی.خودتو با یه کاری مشغول کن.پیاده روی برو.باشگاه برو.وقتتو پرکن.

اونی ک قسمتت باشه میاد و اینجوری راحت هم ولت نمیکنه.بیخیالی بهترین چیزه.امیدوارم ب زودی ی پسر خوب تو ...

هرر کاری بگی کردم.ولی حتی تو جمع دوستامم به فکرشم و اذیتم.باشگاهم رفتم ولی عذاب میکشم بیشتر

2738
هرر کاری بگی کردم.ولی حتی تو جمع دوستامم به فکرشم و اذیتم.باشگاهم رفتم ولی عذاب میکشم بیشتر

دوست من ۴سال با یکی بود برای ازدواج.حتی خانواده ها درجریان بودند.ولی پسره تموم کرد همه چیزرو.دوستم باهمه ی سختیش اون پسرو فراموش کرد.حتی یبارم نرفت سمتش.پس توهم میتونی.قوی باش.حتی خودمم این روزارو گذروندم.ولی الان همسرم اونقدر خوبه ک حتی یاد اون روزاهم نمیفتم

عزیزم میگی خودت مقصر بودی و سردش کردی دیگ چرا میخای بیاد بیفته ب پات؟

چون کلی خوردم کرد و عذابم داد.ادعای عاشقی میکرد و ولم کرد.کارم نابخشودنی نبود که.ولی بهم فرصت نداد که جبران کنم.اون شب اخر که باهام چت کرد کلی خوردم کرد

چون کلی خوردم کرد و عذابم داد.ادعای عاشقی میکرد و ولم کرد.کارم نابخشودنی نبود که.ولی بهم فرصت نداد ک ...

بگردم عزیزم بهش فک نکن بی لیافت بوده حتما

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706