2733
2734
عنوان

بنظرتون یه خانم شیک ...

611 بازدید | 47 پست

بنظرتون‌چند دست لباس تو خونه ای لازمه یا اینکه لباس مجلسی هاتون چطورین برا هر مجلسی از قبل لباس میخرید یا اینکه مثل من هر محلسی میشه دربه در دنبال لباس قرض گرفتنید

اگه لباس بخرم ک کمدم شلوغ میشه قبلی ها هم ک سالم‌هستند نمیخوام بندازمشون دور

نخرم که تنوع ندارم

شماها چطوری هستید

راستی یه سوال دیگه تاپ شلوارک دامنی چی میپوشید تو خونه واقعا از بی کلاسی خودم خسته شدم

مهم نیس چند دست لباس باید داشته باشه همون چند دستی که داره تمیز و مرتب باشه . قدیمیارو بندازه دور بیخودی کمد شلوغ نشه 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من تو خونه بی کلاس شدم به شدت ولی شوهرم همینجوری دوست داده قبلا هم راجبش گفتم تو سایت.ولی بیرون اغلب خیلی شیک پوشم گاهی هم معمولی وقتایی که خسته ام

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

من لباس زياد ميخرم

قديمي ها رو به كارگر خونه ميدم كه كمدم شلوغ نشه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

لباس هرچی بیشتر بخری بهتر. البته اگر پولشو داری. من از قبل لباس مجلسی میخرم که موقع مراسم اذیت نشم.قبلی ها و قدیمی ها رو که از مد افتاده میدم میره. لباس خونگی حداقل سه دست باید داشته باشی. مانتوی بیرون زیادددد.شلوار بیرون زیادددد

چندبار بدون اینکه جای خاصی دعوت باشم چیزی خریدم نگه داشتم اونقدر قسمت نشده بپوشم که دیگه خیلی دمده شده دیگه سالهاست این کارو نمیکنم 

خخخخ دارم هی کامنت میذارم القا کنم من خانوم شیکی هستم 😂

2706