2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسردایی من بود با پارتی بازی نوشتنش مدرسه ی عادی  نه تنها بهتر نشد بدتر هم شد

معمولا بچه ها مسخره میکنن منم دیدم ۲ تا بچه رو البته مدرسه غیرانتفاعی میرفتن و کلاسشون کلا ۱۰،۱۵ نفر بودن

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

دختر دایی من تا 6 سالگی حرف نمیزد بردنش گفتار درمانی یه کم بهتر شد مدرسه عادی فرستادنش الان بهتره یه کم نسبت ب قبل

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
کاردرمانی رفته بود؟؟؟،قبلش

عزیزم چی هست واضح تر بگو 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
کاردرمانی رفته بود؟؟؟،قبلش

والا راستشو بخوای زیاد در جریان نیستم چون اونا ی شهر دیگه زندگی میکنن ما تهران سالی ی بار میبینمشون میدونم که دکتر برده بودن ولی گمون نمیکنم مرتب ادامه داده باشن و ببرن کاردرمانی 

عزیزم چند سالشه؟ تشخیص کاردرمانش چی بوده؟ عدد بهره هوشی رو میدونی؟

کاردرمانش که میگه من میرسونمش.لابد میترسه مشتریشو از دست بده😕

ولی دیروز دکتر امیرسالاری گفت خانم بچت کند ذهنه

چند سالشه الان

مدرسه عادی ننویس چون خیلی تورپحیش تاثیر می اره رفتار بقیه بچه ها باهاش چیزیم یاد نمیگیره

بچه یکی از بستگانم که فقط بیش فعال بود نتونست تو مدرسه معمولی دووم بیاره

به نظرم هر چی بزرگتر بشه بهتر میشه

بچت دختر یا پسر چند سالشه چرا اینجوری شده

امیدوارم خدا بهت نگاه کنه حالش خوب بشه

خدا هیچ پدرومادری رو با بچه ش امتحان نکنن

ازته دلم برات غصه م گرفتن دوستم

2706