2726

همه آدمها در زندگیشون محدودیتها و محرومیتهایی دارن که بدجوری روی مخه. یکی پول نداره، یکی سلامتی نداره، یکی تنهاست، یکی با آدم زبون نفهم طرفه، یکی بابای مستبد داره، یکی شوهر بی عار... اینا همه اش محدودیته که باعث میشه آدم نتونه کارایی که دلش می خواد را انجام بده. من خودم یک اخلاق گندی دارم که استخون لای زخم نگه می دارم سالها سر یه موضوعی زجر میدم خودمو. یه جور امید واهی، هی میگم حالا درست میشه، تغییر می کنه شرایط، انشالله حل میشه، صبر کن درست میشه 😔 اما در واقع هیچی هم درست نمیشه فقط من خودم با محرومیت ومحدودیتها سازگار میشم  و کنار میام و دیگه غر هم نمیزنم، درخواست هم نمی کنم، تلاشی هم برای حل مسئله نمی کنم. در واقع تسلیم میشم یه جورایی، شما محدودیت و محرومت اصلی زندگیتون چیه و باهاش چه کار می کنید؟! 🥀🥀🥀🥀🥀

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نداشتن پول سلامتی ،بچه مریض داشتن خانواده دلسوز نداشتن هیع تادلت بخواد خواهر محدودیت داریم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728

همه چی بالاخره یه روزی به یه نحوی درست میشه

من فقط تلاش میکنم برای درست کردنش،برای از بین بردن محدودیتام

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

اصلی ترینش...کشودی که توش زندگی می کنم

حالا فعلا در مرحله ایشالا درست میشه هستم

و می ترسم دیر یا زود به مرحله هیچی درست نمیشه کنار بیا، برسم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ما هم مثل تو زدیم به رگ بی قیدی...هیچی فقط منتظر مرگمون می مونیم

واقعا بعضی مشکلا فقط باید  قید  همچی وزد وبیخیالی طی کرد

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
نداشتن پول سلامتی ،بچه مریض داشتن خانواده دلسوز نداشتن هیع تادلت بخواد خواهر محدودیت داریم

عجب، خدا سلامتی بده💐 خوب با اینهمه محدودیت چه کار کردی تو؟! 

همه چی بالاخره یه روزی به یه نحوی درست میشه من فقط تلاش میکنم برای درست کردنش،برای از بین بردن محدو ...

موفق باشی💐

آدمای بی درک و احساس دور و برم مهم ترین محدودیت زندگی من بودند

اوف اینا خودشون باید کمک کنن به آدم خودشون میشن وزنه پای آدم 

عجب، خدا سلامتی بده💐 خوب با اینهمه محدودیت چه کار کردی تو؟! 

مرسی عزیزم چکارمیتونم بکنم فقط صبر خودم وباچیزای کوچیک خوشحال میکنم ،داغونم ازدرون ولی هرکی ظاهرمو میبینه تعجب میکنه اینهمه مشکل دارم

ما هم مثل تو زدیم به رگ بی قیدی...هیچی فقط منتظر مرگمون می مونیم

رگ بی قیدی رو خوب گفتی، من واقعا نمیدونم چرا دیگه هیچی برام مهم نیست 

مرسی عزیزم چکارمیتونم بکنم فقط صبر خودم وباچیزای کوچیک خوشحال میکنم ،داغونم ازدرون ولی هرکی ظاهرمو م ...

الهی، حق داری مشکلات سر هم جمع بشن آدمو آسفالت می کنن 

2706