2737
2734
تو نمیخواد دنبال راس و دروغ حرف کسی دیگه درای... بعدم اشپزخونه خونه من ک عکس بزارم تو اون مخ کوچیکت ...

اونقدر عقده ای هستی که عکس نتی میزاری

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه سوفلت از مال منه ک😍

سلام نادی جونم 

گلت دخترت خوبه ؟ ببوسش از طرف من 

خوبه دیگه سلیقه هامون شبیه همه  

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
اونقدر عقده ای هستی که عکس نتی میزاری

برعکس... اینو یکی باید به تو بگه ک ایقد عقده ای هستی دنبال حرف مردمی... گدا گشنه لواشک بت میدن.. نمی خواد زور بزنی ک عکس من نتیه یا نیست... فضول بردن جهم گفتن هیزمش تره.. 

سلام نادی جونم  گلت دخترت خوبه ؟ ببوسش از طرف من    خوبه دیگه سلیقه هامون شبیه همه ...

فدات شم عزیز دلم آره شبیه همه 😍😍دخترم پدرمو در آورده از بی شیطونی میکنه از زیر مبل درش میاریم😂

برعکس... اینو یکی باید به تو بگه ک ایقد عقده ای هستی دنبال حرف مردمی... گدا گشنه لواشک بت میدن.. نمی ...

من اصلا نمیدونم قضیه چیه ولی معلومه ک مشکل از شماس با این مدل حرف زدنتون یکم ادب داشته باش دوسم❤

2738
فدات شم عزیز دلم آره شبیه همه 😍😍دخترم پدرمو در آورده از بی شیطونی میکنه از زیر مبل درش میاریم😂

ای جونم به شیطون   

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
برعکس... اینو یکی باید به تو بگه ک ایقد عقده ای هستی دنبال حرف مردمی... گدا گشنه لواشک بت میدن.. نمی ...

چقدرم رو داری دروغگو ام تو همون جهنم چوب میکنن تو ک و ن ش😐😐😐😂😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
چه مجازاتی

بله تازه چوبشم اداب داره 😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2706