1428
1389

موضوع چالش:

فقط یک عکس از تمیز ترین قسمت اشپزخونه تون 😍😊(میتونه سینگ،گاز،یخچال،هود و...باشه)

دو نفراول چالش کسانی هستند که بیشترین تعداد لایک رو داشته باشند👍

پس انتخاب برنده با شماست

پس لطفا عادلانه انتخاب کنید😍👌

کسانی که در چالش شرکت میکنید میتونید دوستانتون رو تک کنید همینطور اینکه تاپیک جدا بزنید و تبلیغ کنید تا تعداد رای بیشتری جمع کنید😍

اگر مثل دفعه قبل خوب پیش بره و استقبال بشه ماهانه یا هفتگی این کار انجام میشه😍🌹

امیدوارم تاپیک خوب پیش بره با کمک شما😍تاپیک تا فردا ظهر بازه و برنده ها مشخص میشه🎉

هرکی رو می شناسید تگ کنید😉😊

و حااالا جایزه#  :

این چالش دو برنده داره

و جایزش از محصولات خودم هست البته به انتخاب برنده میوه#  خشک  لواشک# یا ادویه#   به ارزش  شصت_هزار_تومان#  +12 تومان هزینه پست 😍❤️👌😋😋

قانون چالش در پست اول رو بخونید و حتما رعایت کنید در غیر این صورت هدیه بهتون تعلق نمیگیره

اگر سوالی داشتید خارج از موضوع من اینجام😍👇

09157112469

@Mivekhoshkha

@khanemivekhoshk

راستی فرقی نمیکنه از کدوم شهر باشید من براتون ارسالش میکنم 😊✈️

اگر هم خارج از کشور هستید من اون هزینه ای که کفتم رو از مبلغ سفارشتون کسر میکنم و خدمتتون ارسال میکنم پس محدودیت مکانی نداریم هانان همه جا ارسال داره😍👌✈️

برنده از این خوشمزه ها میبره 

👇👇😋😋😋

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

قانون#   چالش

دقت#   کنید

هر کسی فقط یک عکس میذاره و اینکه در عکسی که می گیرید گوشه  عکس باید یک قاشق باشه میتونه دیتتون باشه یا اینکه یجایی بذاریدش این نسون دهنده این هست که عکس قدیمی یا اینترنتی نیست 😊👌

تولید کننده انواع میوه خشک با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍😍@khanemivekhoshk       09157112469

خوشبحالتون اشپز خونه های شیک دارین عکسشو میزارم من ندارم🙁برامنم دعاکنید خونه خوشکل بخرم مستجرم😣

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خوشبحالتون اشپز خونه های شیک دارین عکسشو میزارم من ندارم🙁برامنم دعاکنید خونه خوشکل بخرم مستجرم😣

عزیزم انشاالله به زودی صاحب خونه بشی 

یه قسمت تمیز اشپزخونه ت عکس بگیر و بذار

1390

یه قسمت از آشپزخونه

اون قاشقم واسه نشونه گزاشتم😄همیشه مرتبم

حالا رای بدید دیگه من یه کف دست لواشک بخورم ازتون چیزی کم نمیشه😁😁دمتون گرم

تازه اون دوتا صورتیا هم کاردستی خودمه😀😀

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
عزیزم انشاالله به زودی صاحب خونه بشی  یه قسمت تمیز اشپزخونه ت عکس بگیر و بذار

مرسسییی عزیزممم گذاشتن نزاشتم فرقی نمیکنه بدرد نمیخوره حالا شاید گذاشتم😅😍

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

میز ناهار خوری همیشه خوشمزه خونمون😄😄

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1394
یه قسمت از آشپزخونه اون قاشقم واسه نشونه گزاشتم😄همیشه مرتبم حالا رای بدید دیگه من یه کف دست لواشک ...

کلی گشتم تا قاشقه رو دیدم هااا 😁😁

اینم سرویس سماورم که برق میزنه😍

عزیزدلم پست اول رو بخون باید تو عکست یک قاشق هم باشه که مشخص بشه عکس رو الان گرفتید گلم 😍

یه قسمت از آشپزخونه اون قاشقم واسه نشونه گزاشتم😄همیشه مرتبم حالا رای بدید دیگه من یه کف دست لواشک ...

کوعکس عزیزم؟؟؟؟؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(یاس رازقی هستم)به طوراتفاقی وخداخواستهبرای بچه ی سومم باردارشدم وخداروشکرمیکنم.چون مطمئنم هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍
عزیزدلم پست اول رو بخون باید تو عکست یک قاشق هم باشه که مشخص بشه عکس رو الان گرفتید گلم 😍

تو عکس سماور گوشه قاشق هست عزیزم سمت راست پایین

برای حل مشکل پدرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
1418
کاش میزاشتین از هر چی دوست داریم عکس بزاریم میترسم شناسای شم خووو  من دلم لواسک میخواددددد😭😭

عزیزم یه تیکه از اشپزخونه ت رو بذار بعید میدونم شناسایی بشه با اون یذره

بانو جان ناراحت نشی ولی واقعابی محتواس ای کاش یه چالشی میزاشتی یا خنده دار بود یا اموزنده یا حداقل سرگرم کننده😏

تاقیامت زقیام تو قیامت بر پاست...                       سالهاست که محرم همه جا کرب وبلاست...                 از قیام تو پیام تو عیان است هنوز...                              در جهان موج جهاد تو روانست هنوز...
از بس هول شدم نخوندم😂 ، شما پاکش کن واسه من گزینه حذف رفت😁

همون عکس رو دوباره بگیر گلم جذاب تر بود یه قاشق هم بذار همئن جلو ها که واضح باشه😍

1391