2733
2734
عنوان

میترسم از آینده رشتم

351 بازدید | 34 پست

سلام من ترم ۴ پرستاری هستم نامزد کردم ولی هنوز عروسی نکردیم خیلی میترسم بعد عروسی با کار کردن تو بیمارستان وقتی از خونه و بچه هام دور باشم نتونم خوب تربیتشون کنم و یا نتونم به کارام برسم خیلی هم علاقه به ادامه دادن رشتم دارم بتونم هیئت علمی بشم دو تا سوال دارم کسی پرستار هست دورتون آیا زندگیش همه چی اوکیه و اینکه حقوق و مزایاش چقدره و چجور میشه هیئت علمی شد

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیفت شبش چند روز در هفته ست ؟

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓

هیات علمی تو دانشگاه بشی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه عزيزم زيادي حساس شدي  بهش فكر نكن

آخه بچمو کجا بذارم وقتی نیستم خونه مادرشوهرم فقط نزدیکه که دوست ندارم اونجا بذارم مطمئنم هستم شوهرم به مهد رضایت نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حقوق و مزایا که به بیمارستان و‌ بخشی که کار میکنی بستگی داره،

در مورد زندگیاشونم مامانم د‌ست پرستار زیاد داره اکثرا زندگی های خوب و منظمی دارن بچه های خوبی هم تربیت کردن

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2738
حقوق و مزایا که به بیمارستان و‌ بخشی که کار میکنی بستگی داره، در مورد زندگیاشونم مامانم د‌ست پرستار ...

بیمارستان خصوصی میدونین حدودا چنده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اول اینکه شما بخوای عضو هیئت علمی باشی حتما باید دکترا داشته باشید 

دوم از اینکه الان ۷۰ درصد خانم ها شاغل هستند و مسئله ای پیش نمیاد درسته مادریتون مثل مادری ۲۴ ساعت تو خونه است نیست ولی به هر حال شما نمیتونید از اهدافتون بزنید به خاطر اطرافیان بعدشم الان باید زن و شوهر کار کنند تا زندگی بچرخه 

در مورد حقوقم بستگی داره شما چند تا شیفت وایستید شیفت شب حقوقش ۲ برابره

حق باتویه سخته

من دختر خاله ام پرستاره باشوهزش مشکل پیداکرد سراین مسیله ...وختی برازندگی وشوهروبچت نداری

خواهرشوهرم متولد۷۰ اه امسال براباردوم کنکور داد وپرستاری دانشگاه ازادقبول شد شوهرشم نظامیه

هرکس ی رشته روقبول کنه باید شرایطتشوبسنجه ازقبل

اینده ی خوبی داره 

هیچ وقت پشیمون نشو 

من هم به این رشته علاقه دارم 

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
آخه بچمو کجا بذارم وقتی نیستم خونه مادرشوهرم فقط نزدیکه که دوست ندارم اونجا بذارم مطمئنم هستم شوهرم ...

خب خودش نگه ميداره 

نهايتا براش پرستار ميگيرين

خدایا شکرت 🙏🏻
شیفت شبش چند روز در هفته ست ؟

روتین اینطوره که یه روز صبی فرداش عصر پس فردا شب

بعد یه روز خونه ای،دوباره از اول

حالا بعضیا شیفتاشونو پشت سرهم میدن ترتیبشو عوض میکنن دیگه بستگی به سلیقه و محیط و نیروهای بخش و سرورستار داره

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706