2410
2553

مانکن نزدیک پنج کیلو. ک ول کردم. 

بشقابم میگن خوبه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

مانکن. تاحالا ۲۰ کیلو کم کردم  و ۱۰ کیلو مونده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
از بازار باید دانلود کنم ؟

بله عزیزم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
مانکن بشقاب کرفس همش خوبه اگه اشتراک بخری  ولی مانکن چالش داره و امکاناتش زیاده

اگه اشتراک نگیرم تاثیر نداره؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
اگه اشتراک نگیرم تاثیر نداره؟

اشتراک هاش زیاد گرون نیست

اگه نگیری هم میشه ولی بگیری خیالت راحت تره دیگه نیاز نیست حساب کتاب کنی 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
مانکن. تاحالا ۲۰ کیلو کم کردم  و ۱۰ کیلو مونده

یعنی هر چی میخوری ثبت میکنی؟میشه روشتو به من بکی چه جوری موفق بودی من دو روز ثبت میکنم بعد دیگه ولش میکنم

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

من با مانکن از شنبه شروع کردم. هیلی هم اهسته نیخوام کم کنم ماهی دو کیلو چون گرسنه بمونم به شدت عصبی و کج خلق میشم و خب لا وجود دوتا بچه ی کوچیک شیطون تو خونمون من باید سرحال و پرانرژی و پر حوصله باشم. اما سوالم اینه گشنه م نیست، کم میکنم؟ متابولیسمم ۱۶۰۰ و خورده ایه، کالری هدفم ۱۰۸۰. ینی در روز ۱۰۸۰ تا میخورم😑

ماکارانی، نون، برنج همه چی

فقط قند شکر نوشابه و کلا شیرینیجات و حذف کامل کردم. لاغر میشم اینجوری یا نه ؟؟؟؟؟؟

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

من فقط کرفس اشتراک خریدم که خوبه ولی خیلی از غذا هارم نداره😐

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
یعنی هر چی میخوری ثبت میکنی؟میشه روشتو به من بکی چه جوری موفق بودی من دو روز ثبت میکنم بعد دیگه ولش ...

اراده عزیزم ربطی  به نوع ثبت نداره من بعد زایمان چاق شدم چون برام اندامم مهم واقعا رعایت میکنم‌ . حتی خرما بخورم ثبت میکنم

2706