2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه گل و شيريني خوب بياره، يعني خسيس نيست

اگه سر ساعت بياد، يعني برات هميشه ارزش قائله

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

یه بنده خدایی میگفت عمدا خواستگار دخترمو بردم تو یه مسیری که کلی ترافیکه و شلوغه ببینم عصبی میشه فحش میده یا نه واکنشش چیه 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

طولانی مدت با هم باشین با خانواده ها برین خونه شون بمونین یا برین پیک نیک که بیشتر از ده ساعت تا نقاباتون بیافته و خسته بشین تازه یه حدی شاید بشناسیش. ببین با خانواده اش موقع خستگیش چطور رفتار می کنه و اونا هم باهاش چطور رفتار می کنن

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

من مخصوصا میبردم تو خیابونای شلوغ و پرترافیک ..ادمها تو رانندگی امکان نداره عصبی بودنشونو لو ندن 

بار اول ببین کدوم رستوران میری و چی سفارش میده ...لباس پوشیدنش چجوره ...خساست مشخص میشه 

ببین آقایی سمتت باشه کلافه میشه ..یا تو جای عمومی حتما برید و نگاهشو به دیگران دقت کن 

طرز حرف زدنش مثلا با گارسون یا نگهبان و بقیه رو خیلییی دقت کن

2706