2733
2734
مشهدیم  از بچگی میدیدم ارثی داریم نمیدونستم  مختلفن هر قبیله یه شکل دارن  اما تا ح ...

یا امام حسبن.کجای مشهدی؟چه طوری میبینیشون؟قد بلندن؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

جونم؟؟مگه میشه کسی به من اعتقاد نداشته باشه پاهاشو از زیر پتو میگیرم

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یبار بچه بودم کلاس اول مامانم منو گذاشت پیش عمه ام خونه مادربزرگم من کتابم طبقه بالا بود رفتم بیارم دیدم ینفر جلو تلویزیون نشسته چادر سرشه فک کردم مامانمه دویدم طرفش یدفه چرخید کلا سیاه بود چشم نداشت دهنش هم یه دایره سیاه بود فقط جیغ کشیدم ک عمه و عموم اومدن دنبالم دوروز تب کرده بودم خیلی بد بود 😱😱😱😱☹️

2728
نه جدی میگم    

الانم همسایتونن؟😨😨یا رفتن ازونجا؟😨😨

یا خدا سکته نمیکردین شما؟😨😨

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738
آره خودشون رو فقط به ما نشون دادن , وقتی بیرون خونه هستن شکل آدمن ولی شکل واقعیشون رو ما توی خونشون ...

تو خونشون رفتید؟اذیتتون نمیکنن؟خانواده ان؟نمیترسید؟؟خداییش راست میگی؟؟اگه بفهمن اینجا گفتی اذیتت نکنن!

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
آره خودشون رو فقط به ما نشون دادن , وقتی بیرون خونه هستن شکل آدمن ولی شکل واقعیشون رو ما توی خونشون ...

یا ابلفض😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706