2737
2734
عنوان

تو مطبم استرس آنومالی دارم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه خبره ٤٥٠ مگه  من ٦،٧هفته پيش ١٨٠ دادم تازه بهترين سونوگرافى هم بود تهرانم هستم سمت شمال اينا ...

نمیدونم اهواز گرونتر از تهران شدهالان اومدم پایین شهر مثلا با اندازه گیری طول رحم شد 300

2731

من سه هفته پیش دادم .۱۱۰ تومن ازمایشم شد ......سونو هم ۹۰ تومن.با هم ۲۰۰😐😐😐😐تازه بهترین جا هم رفتم .میخاد فیل هوا کنه ۴۵۰ تومن؟  با دفترچه یا ازاد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
منم سونوی انومالی که دادم ان افم بالایه ۶ بود انقدر استرس کشیدم کارم ب آمونیو سنتز کشید. انشالله که ...

ان اف چیه 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
من سه هفته پیش دادم .۱۱۰ تومن ازمایشم شد ......سونو هم ۹۰ تومن.با هم ۲۰۰😐😐😐😐تازه بهترین جا هم رف ...

پس فقط اهواز انقد گروووونه!؟ اخه چرااا.حتی لذت تشخیص جنسیت هم از بین رفت

پس فقط اهواز انقد گروووونه!؟ اخه چرااا.حتی لذت تشخیص جنسیت هم از بین رفت

نه نه .من با انتی اشتباه گرفتم .منم اهوازم

انومالی سلطانی بهترییییییین دستگاه ۲۲۰ تومنه...انبیا و پیرنیا ۱۸۰ عالللللین.منم تازه انجام دادم.کجایی ۴۵۰ میخای بدی.بسم الله!

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

من مشهدم جای خیلی خوبی رفتم ۲۸۰ 

منم خیلی استرس داشتم اندازه ای ک میخاستم شیرینی بخورم قبلش زور ب دلم میومدم وقتی ک دیگه بالاخره رفتم گفتم سالمه زندس اقای دکتر گفت بله چرا زنده نباشه داره حرکت میکنه 

وقتی انگشتای پاشو نشون میده دلت میخاد بمیری براش😍

عاشق اون لحظه ام که جنسیت و میگن

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
نه نه .من با انتی اشتباه گرفتم .منم اهوازم انومالی سلطانی بهترییییییین دستگاه ۲۲۰ تومنه...انبیا و پ ...

انبیایی رفتم گفت 450. جهاد نادری گفت دیگه نداریم دوماهه نداریم.پرنیا گفت 350 بقیه جاهای سلمان فارسی مثل حنفی هم بسته بود.دیگه اومدم پایین شهر.مطب شمالی زاده

2706