2733
2734

سلام

باید واسه دانشگاه دیگه تصمیم نهاییمو بگیرم

سه تا رشته هست که من نمیدونم کدومو برم

اولیش مهندسی معماری همه میگن خوبه کار داره اما هم شهریش گرونتره هم هزینه ماکت و ایناش زیاده و میدونم پدرم خیلی سختش میشه از طرفیم زیاد علاقه ندارم

یکی دیگم مهندسی کامپیوتر که اونم بازار کارش خوبه و زود میتونی مشغول به کار بشی اما چون کارش جوریه یکسره باید پشت سیستم باشی خوشم نمیاد از کار فیزیکی خوشم میاد

اخریشم مهندسی مکانیکه ، من دوسش دارم اما میدونم بازار کارش توی ایران صفره اگه خدایی نکرده نتونم برم خارج ضربه بدی میخوررم اما خب دوسش دارم 

اگه برم مهندسی کامپیوتر و بتونم برم خاررج همش حسرت مکانیکو میخورم اگه هم مکانیک بخونم و نتونم برم خارج که ایندم تباه میشه

چیکار کنم بنظرتون؟

هر چیزی که دوسش داری

بالاخره یه راهی پیدا میشه کار کنی تو زمینه شغلیت

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهندسی مکانیک کی گفته بازار کارش صفره؟ بازار کارش عالیه
داشته باشی همه شاخه ها میتونی کار کنی، همه شرکتها و کارخونه ها نیازش دارند
بی نهایت بازار کار داره،  از اعضای خانواده خودمون توشن و هیچ روزی بیکار نبودند

2738
فعلا که توایرانی مهندسی کامپیوتربعتره،مکانیکی برایه خانوم خوب نیست،اونم خوایران،اگه نتونی بری پولتو ...

اره منم دقیقا همین فکرو کردم

اما ازاونطرف میگم اگه رفتم چی؟تا اخر عمرر حسرت مکانیکو میخورم

من همسرم مهندس کامپیوتره کار برنامه نویسی انجام میده و از اول خیلی خوب و حرفه ای همه چیزو یاد گرفته الان همه جا میخوانش حتی تو خونه هم میاد پروژه انجام میده اگه زرنگ باشی آیندت تامین میشه. ببین کامپیوتر بری هم ایران واسش کار هست هم خارج هرجا باشی پول در میاری و چیزی از دست نمیدی اما مکانیک بری یه درصد هم نتونی بری خارج پشیمونی میمونه واست. درضمن تو مکانیک شغلم باشه اول پسرارو میگیرن چون به نظرشون پسرا قوی ترن تو این رشته ها 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706