2733
2734

بستگی داره پستت سیاسی یا نج سی باشه همون بار اول می ترکی ولی بحث و جدل با کاربرا باشه شاید چن بار چشم پوشی شه

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره پستت سیاسی یا نج سی باشه همون بار اول می ترکی ولی بحث و جدل با کاربرا باشه شاید چن بار چش ...

اها اونوقت اگه یکی تو خصوصی فحش ناجور بده چی چجوری گزارش بزنم 

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  
2728
اها اونوقت اگه یکی تو خصوصی فحش ناجور بده چی چجوری گزارش بزنم 

بلد نیستم همین که جواب طرف ندی براش از صد تا گزارش بدتره حالا طرف خانومه یا اقا ؟

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
بلد نیستم همین که جواب طرف ندی براش از صد تا گزارش بدتره حالا طرف خانومه یا اقا ؟

اقا

اقا

عزیز جان مردی که میاد تو سایت زنونه و حاملگی و شیردهی معلومه که انحراف اخلاقی داره چرا جوابش دادی که بیاد فحشم بده لغو دوستیش کن 

2738
عزیز جان مردی که میاد تو سایت زنونه و حاملگی و شیردهی معلومه که انحراف اخلاقی داره چرا جوابش دادی که ...

چجوری