2726
اینقدر خودت رو اذیت نکن نفسم میدونم خیلی سخته ولی توکلت رو از دست نده😢😢😢

ممنون گلم زنده باشی ❤❤😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گرفتم دسر پان اسپانیا برای اولین بار درست کردم مثل عکسای اینترنت خوشگل نشد کلیم خسته شدم ،طعمشو نمیدونم چ جور شد

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
آره مثل من با ساقه طلایی بخورید همه جاتون با هم چاق بشه😁😁😁

ساق طلایی که دردبیدرمونه جوری حلق آدمو میگیره نه راه پس داری نه پیش چشات عین وزغ میزنه بیرون

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728

استارترعزیز ببخش.

دوستای گلم لطفا برای تاپیک آخرم نظربدین ممنونم😔

من در نی نی سایت=آلیس در سرزمین عجایب😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
وایییی دلم خاست

شرمنده گلم😟خودم زده شدم از بس درست کردم. به درخواست بچه هام هی درست میکنم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ممنون گلم زنده باشی ❤❤😔😔

خدا به دلت ارامش و صبر بده تو یه مادر نمونه ای  خدا انشالله سلامتی پسرتو بهش برگردون دل تورم شاد کنه امین ⁦❤️⁩

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
خدا به دلت ارامش و صبر بده تو یه مادر نمونه ای  خدا انشالله سلامتی پسرتو بهش برگردون دل تورم شا ...

الهی آمین ممنون عزیزم زنده باشی ❤❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706