2737
2739
عنوان

چی کار کنم که ..💪

79 بازدید | 8 پست

چیکار کنم که قوی باشم تو زندگیم ؟ من غصه و درد زیاد کشیدم و میکشم چیکار کنم خودمو نبازم ؟ 

بیاین راه حل بدین خواهشا 

اصلا ارامش ندارم خواب و خوراک ندارم همش استرس دارم 

چیکار کنم از پا نیوفتم

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت باید تصمیم بگیری حال خودتو خوب کنی فرمول نداره که بهت بگیم

هر چی بوده شده دیگه سعی کن تو اون حالت نمونی

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2728
سعی کن عزیزم هیجی برات مهم نباشه واسه اتفاقی ک افتاده غصه نخور اگرم مشکلی برات پیش اومد همش پیش خودت ...

اخه بعضی وقتا دست خودم نیس ار فشار عصبی قلبم درد میگیره 😢

خودت باید تصمیم بگیری حال خودتو خوب کنی فرمول نداره که بهت بگیم هر چی بوده شده دیگه سعی کن تو اون ح ...

خب مثلا شما وقتی اتفاق بدی براتون میفته چیکار میکنین ک خیلی اذیت نشین ؟

2738
خب مثلا شما وقتی اتفاق بدی براتون میفته چیکار میکنین ک خیلی اذیت نشین ؟

من تو بدترین شرایط یه دوره ای بخاطرش غمگینم حتی شده تا چند روز یادش بیوفتم اشکام بریزه اما به خودم یاداوری میکنم اگر اون اتفاق افتاد یا اون ادم اینجوری کرد هدفش همین بوده نباید خودمو اذیت کنم بعدش یکاری انحام میدم که همیشه دوست داشتم انجام بدم بعد دیگه اون چیز بد از ذهنم میره البته تا به عشقم نگم دردمو فایده نداره همونجوری میمونه

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده