2737
2734
عنوان

برم ادامه تحصیل بدم؟؟؟

106 بازدید | 13 پست

دوستای عزیز من۲۸ سالمه دو تا بچه دارم یکی پنج ساله یکی ۲ ساله که تاز میخوام از شیر بگیرمش.حالا افتاده تو سرم که برم کنکورتجربی بدم و بخونم واسه دندونپزشکی.ولی ترس اینو دارم وه ی وقت نکشم یا استعدادشو نداشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه میدونی واقعا استعدادشو داری برو وگرنه جز اعصاب خورد کنی چیزی برلت نمیمونه . من رشته م تجربی بود الان 31 سالمه از وقتی یادم میاد دارم کنکور میدم . عمرم بخاطر کنکور رفت آخرشم هنوز دیپلمه هستم . امسالم که میکرو قبول شدم باز به دلم نیست برم .با این همه سهمیه باید دور تحربی رو یه خط قرمز کشید

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2738

هیچی نمیشه برو بخون
الان یه عالمه خانوم هستند دو سه تا بچه دارن و شاغلن اونم شغل های مهندسی
یکی دو تا نیستند، خیلی میشناسم
چون درآمدشون بالاست بهترین مهد ها و مدرسه ها میزارن بچه هاشون رو و نگرانیشون هم خیلی کمه

عزیزم اگه میدونی واقعا استعدادشو داری برو وگرنه جز اعصاب خورد کنی چیزی برلت نمیمونه . من رشته م تجرب ...

من یه دوستی دارم شبیه شماست 37 سالشه ولی اون همه ش میگه درگیر درسم ولی خدایی جدی نمیخونه

یعنی همه تفریحاتشو داره

اگه یه بار فقط یه بار دور همه چیزو خط بکشین و جدی بخونین نتیجه میگیرین 

لطفا برای ارامشم دعا کنین

چی بگم والا حرفی بزنیم میگی من ضریب هوشیم سیصده راحت قبول میشم شما بخیلید😉

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

قسمت سختش ورودش هست كه بايد يكي دوسال قيد همه چيو بزني و فقط بخوني

واقعا تمام زندگيتو بذاري از همه چي بزني از خواب از بچه و همسر و تفريح و ... 

بعدش كه وارد دانشگاه شدي انقدرا مخل زندگيت نيست

بخصوص دندون كه شيفت شب نداره