1421
1389
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید

102 بازدید | 6 پست

من میخوام درآمد داشته باشم و میخوام خودم برای خودم درآمد ایجاد کنم. چیکار میتونم بکنم به نظرتون؟؟؟

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
تحصیلاتتو بگو

لیسانس. زبانمم خوبه. یه کمی ترجمه بلدم

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

بری سرکار😁

من اخلاقم با محیط کار و حسادتها و زیرآب زنیهای محیط کار سازگار نیست. برای همین میخوام خودم برای خودم کار کنم، حتی اگه شده خیاطی کنم

1401
من اخلاقم با محیط کار و حسادتها و زیرآب زنیهای محیط کار سازگار نیست. برای همین میخوام خودم برای خودم ...

خب خیلی عالیه اگ از پسش بربیای. واقعا درآمدش خوبه.کار در منزلم هس، باید حسابی بگردی

نرم نرمک  میرسد اینک خزان🍂🍁🍃 🍀💦