1421
1411

نگینی🐀😐

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

رنده نکن

بوی پیاز رنده شده خیلی افتضاحِ 

مرغ بدمزه میشه

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1401
1432

من کلا یدونه از وسط نصف میکنم میریزم بعد آخرش آب کشش میکنم کلا هیچ پیازی توش نمونه..هویج هم گرد درشت که آخر سر بردارم فلفل دلمه ای هم بصورت درشت ک آخر برش دارم

خدایااین ماه دیگه مامانم کن.خستم...💔

هیچ کدوم یا حلقه کن یا خلال طوری ک بزرگ باشه و مشخص ریزش نکن مرغتو بدمزه میکنه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
1391

من پیاز رنده شده میریزم بعد روش مرغ میذارم هم آب میندازه هم سرخ میشه بعد که دو طرف مرغ سفید شد و خودشو گرفت هویج رو از درازا چاک میدم میریزم توش و فلفل دلمه رو در ابعاد ۳×۲خورد میکنم میذارم لا به لای مرغ بعد میذارم با اینا تفت بخوره و فقط مرغارو اینور و اونور میکنم که مزه بگیره بعد ادویه و رب میزنم ۷دقیقه بعدش آب میریزیم بپزه

اون فلفل دلمه ای هم که گفتم بزرگ خورد کنی برای آب مرغ بود که میخوای بریزی توی کاسه بیاری سر سفره 

1442