2410
2553
عنوان

اونایی ک تنبلیه تخمدان دارن بیان

56 بازدید | 7 پست

تنبیلیه تخمدان دارم تازه شرو ب مصرف داروهام کردم باراولمه ک بعد مصرف  قرصاپریود میشم خیلی درد دارم آیا شمام باراول درد داشتین؟ 

یه سوال دیگم اینکه ایاکسایی ک تنبلی تخمدان دارن بایدتا اخر عمرشون قرص مصرف کنن؟ 

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید

درد ک الانم هرماه ک میشم دارم ولی در حد تیر کشیدنه زیردلمه بدشم این دردا بستگی به بدنت داره..من دوفاستون و متفورمین میخورم دکترم گفت ی بچه بیارم اگ دیگ بچه نخواستم دیگ نخورم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من یکم علائم داشتم همین جا از کلینیک پرسیدم گفت احتمالا تنبلی داری

ولی نرفتم دکتر شما چه علائمی داشتی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من یکم علائم داشتم همین جا از کلینیک پرسیدم گفت احتمالا تنبلی داری ولی نرفتم دکتر شما چه علائمی داش ...

پریودی سر سه چار ماه ریزش شدید مو جوش واکنه صورت

پریودی سر سه چار ماه ریزش شدید مو جوش واکنه صورت

منم موی رو شکنم زیاد شده پریودام طولانی.زیر دلم دردمبکنه.صورتمم جوشای ریزی میزنه گاهی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
منم موی رو شکنم زیاد شده پریودام طولانی.زیر دلم دردمبکنه.صورتمم جوشای ریزی میزنه گاهی

عزیزم بهتره بری دکتر سنو وازمایش بدی اینجوری خیالت  راحت میشه

عزیزم بهتره بری دکتر سنو وازمایش بدی اینجوری خیالت  راحت میشه

آره میرم

2714