2726
عنوان

از نی نی سایت متوجه شدم.......😟

744 بازدید | 31 پست

از نی نی سایت فهمیدم که هر‌کی عکس بذاره زشت تر باشه بیشتر ازش تعریف میکنن.

هر تاپیکی که میخواد عکس‌بذاره طرفدار داره همه یک ساعت منتظر میمونن.

هر تاپیکی ناله و بدبختی باشه همه میرن اظهار فضل میکنن.

اما امان ازینکه یک نفر بگه بچم تب داره یا مریضم یا راهنمایی برای تربیت بچش بخواد یکی نیست جواب بده دریغ از یک کامنت.(الان یک سری میان میگن ما که دکتر نیستیم عزیزم چند شب پیش یه خانون تاپیک‌زده بود بچم واکسن زدم تب داره و گریه میکنه یکی نبود از تجربش بگه شاید کمکش کنن نصف شب دکتر کجا بود اما تو یه تاپیک نوشته بود من خوشگلترم‌یا شوهرم همه داشتن نظر میدادن)

یه چیزی دیگه بعضیام زبون استارتر هستن یکی نیست بگه شما .....!الله اکبر😁

حسودی هم‌که بیداد میکنه. 

اشنایی من با نی نی سایت تجربه دوستان تو زمینه پوست و‌مو و درمان مریضی اینا بود که کاربر خاموش بودم و خیلی هم بهم کمک شد.

درد و دلی بیش نبود😉😘🌸

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره والا

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من اگه تجربه ای در هر زمینه ای که سوال میپرسن داشته باشم ومطمئنم باشم و تاپیک رو ببینم باور کنید دریغ نمیکنم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

خودتون جواب دادید دیگه، ما دکتر نیستیم و خیلی خوبه که کسی بچه اش تب داره نیاد سراغ نی نی سایت بره سراغ یه دکتری کسی
الان پزشکا میگن خیس کردن بچه تب دار کار اشتباهیه
تجربه ما به درد خودمون هم نمیخوره

2706