1421
1389
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم معتاد شده

710 بازدید | 43 پست

امروز فهمیدم شوهرم داره هروئین مصرف میکنه.میگه همشگی نمیکشم بعضی وقتا اونم دیگه نمیکشم میخوام برم پیش داداشم ترک کنم شما میگین چکار کنم بهش اعتماد کنم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

هرویینو که دیگه نمیشه ترک کرد

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  میشه دعا کنین مشکلم حل شه ممنونم ازتون
1394

به آدم معتاد هرگز نمیشه اعتماد کرد 

و هرویین میکشه یعنی خیلی وقت قبل با چیز دیگه اعتیاد داشته ..از هرویین هیچ کس شروع نمیکنه 

و هروقت ترک کرد اونوقت 50 درصد میشه تازه اعتماد کرد ..ولی شوهر شما هنوز تو مرحله انکاره ..چیزی به نام تفنن و تفریح اونم تو هرویین اصلا وجود ندارا

تنها تاپیکهایی ک قللبمو به درد میاره اعتیاده😔😔😔😔😔😔😔😔اقدام جدی کن

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

ببین بنظر من اعتیاد و خیانت و کتک چیزی نیس ک با حرف درست شه من بودم حتی اگه ترکم میکرد طلاق میگرفتم ولی اگه میخوای بمونی با قهر و صحبت و اینا حل نمیشه یه حرکت جدی بزن بفهمه برات مهمه مثلا مهرتو بزار اجرا تا ترک کنه بترسونش بعد مگه 18 ساله اس ک رفته دنبال این چیزا چه کمبودی داره بعد ترک ببندش به ورزش

1418

خدا شفاش بده به حق پنج تن

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهت حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           

نمیدونم فقط تنهاش نزار ک بدتر نشه..

کنارش باش روزای سختی داره.انشاالله ک ترک میکنه زندگیتون خوب میشه نگران نباش..

تیــرماهـی اسـت دیگــر...کنـارش که مینشینـی چایـت ســـرد میشــود و دلـت گـــــــرم...  
1424