2726
عاخه ديگه غربالگرى اول هم خيييييلى زوده واسه تعيين جنسيت.منم شنيدم بعضيا ١٤هفته فهميدن جنسيت نى نى ر ...

والا مال من هفته 12 رو تموم کردم رفتم غربالگری گفت پسره صدر در صد

توی دومی هم گفت پسره

توی شهر ما دوتا سونوی خیلی معبر هست

که از چند روز قبل وقت میدن

هربار یکیش رفتم

دوتاشم یچیز گفتن

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
عاخه ديگه غربالگرى اول هم خيييييلى زوده واسه تعيين جنسيت.منم شنيدم بعضيا ١٤هفته فهميدن جنسيت نى نى ر ...

والا مال من هفته 12 رو تموم کردم رفتم غربالگری گفت پسره صدر در صد

توی دومی هم گفت پسره

توی شهر ما دوتا سونوی خیلی معتبر هست

که از چند روز قبل وقت میدن

هربار یکیش رفتم

دوتاشم یچیز گفتن

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=105050276]والا مال من هفته 12 رو تموم کردم رفتم غربالگری گفت پسره صدر در صد توی دومی هم گفت پسره توی شهر ما ...[/QUOTE

چ جالب😯

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2728
گفت واسه جنسیت هنوز زوده 18هفته میگم

هیجده هفته دیگه زحمتش میشه بگه میخواستی بگی بزار به دنیا بیاد بعد بگو😑 من سیزده هفته ام گفت احتمالا پسره ولی احتمالاش معمولا درسته چند نفر اونجا بودن واسه اونا حدس زده بود همه درست بود برو یه جای خوب اگه تهرانی برو سونوگرافی نیلو 

عکس شما خیلی واضحه.منم خیلی دوست دارم نینیم پسر باشه 

اره شما جای خوبی نرفتی بگرد یه جای خوب تو شهرتون پیدا کن ک تشخیصش خوب باشه تا هیجده هفته کسی نمیتونه صبر کنه 

اره شما جای خوبی نرفتی بگرد یه جای خوب تو شهرتون پیدا کن ک تشخیصش خوب باشه تا هیجده هفته کسی نمیتونه ...

فعلا استراحت مطلقم جایی نمیتونم برم مجبورم تا 18هفته صبر کنم 

❤خدایا مراقب پسرم باش❤
2706