2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اندام جنسى تو ١٦هفته تشكيل ميشه.تو غربالگرى اول از روى تعداد ضربان قلب جنسيت نى نى رو ميگن كه اگه بيشتر از ١٥٠باشه احتمالا دختره😏

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
خاهر من ۱۷۰ پسره😐

گفتم احتمالا.دقيق نيست ك

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
اندام جنسى تو ١٦هفته تشكيل ميشه.تو غربالگرى اول از روى تعداد ضربان قلب جنسيت نى نى رو ميگن كه اگه بي ...

نه

جاهای معتبر میگن

توی هفته 16 کامل کامل میشه که میگن اونوقت بهتره

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
نه جاهای معتبر میگن توی هفته 16 کامل کامل میشه که میگن اونوقت بهتره

عاخه ديگه غربالگرى اول هم خيييييلى زوده واسه تعيين جنسيت.منم شنيدم بعضيا ١٤هفته فهميدن جنسيت نى نى رو.ولى احتمالى ميگن جنسيتو نه صددرصد 

2706