2410
2553

تا سال 96 اینجوری بود که هم مهر هم بهمن دوباره انتخاب رشته میذاشت البته برای رشته های با کنکور . آیا پارسال هم تکمیل طرفیت داشت یا امسال داره ؟؟؟خواهش میکنم خبر دارین بگین مهمه برام.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

هرسال داره 

بستگی داره 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
پارسال ک کلا دانشگاه آزاد خودش برداشت برا تکمیل  دانشگاه ما ک ترم بهمن نداشت برا 97

آخه 96 تکنیل طرفیت داشت یعنی هم میتونستی مهر انتخاب رشته کنی دوباره هم بهمن . امسال قبول شدم میکرو واحد ورامین . گفتم اگه انتخاب رشته بازم داره این بار میکرو علوم داروئی رو بزنم . میشه انتقالی گرفت برای اونجا 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
از پارسال به جای تکمیل ظرفیت ذخیره میگیره

عزیزم ذخیره هم تا سال 96 بود ولی تکمیل طرفیت هم بود . بعد دخیره فقط برای رشته های پیراست یه رشته ای مثل میکرو دخیره نداره.

آخه 96 تکنیل طرفیت داشت یعنی هم میتونستی مهر انتخاب رشته کنی دوباره هم بهمن . امسال قبول شدم میکرو و ...

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاده 

البته اینم بگم دانشگاه آزاد ورامین دانشگاه خوبیه ها 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
رشته های با کنکور چه رشته ای میخوای؟

میکرو واحد ورامین قبول شدم گفتم اگه شد نرم تا برای تکنیل ظرفیت میکرو واحد علوم دارویی رو بزنم .

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاد ...

اره خودمم ورامین میشینم 

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاد ...

سازمان مرکزی کجاست ؟؟؟نمیشه دانشگاهی که قبول شدم برم از اونجا درخواست انتقالی بگیرم

سازمان مرکزی کجاست ؟؟؟نمیشه دانشگاهی که قبول شدم برم از اونجا درخواست انتقالی بگیرم

نه دستور از طرف سازمان مرکزی میدن نزدیک همون دانشگاه علوم تحقیقات هستش 

سایت منادا هم میتونی درخاست انتقالی بدی  اگه حضوری سختت باشه ی

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2706