1421
1389

تا سال 96 اینجوری بود که هم مهر هم بهمن دوباره انتخاب رشته میذاشت البته برای رشته های با کنکور . آیا پارسال هم تکمیل طرفیت داشت یا امسال داره ؟؟؟خواهش میکنم خبر دارین بگین مهمه برام.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

پارسال ک کلا دانشگاه آزاد خودش برداشت برا تکمیل 

دانشگاه ما ک ترم بهمن نداشت برا 97

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💉💉💊💊👩‍🎓👩‍⚕️باردار نیستم تیکر امتحانات دانشگاهه🤓
پارسال ک کلا دانشگاه آزاد خودش برداشت برا تکمیل  دانشگاه ما ک ترم بهمن نداشت برا 97

آخه 96 تکنیل طرفیت داشت یعنی هم میتونستی مهر انتخاب رشته کنی دوباره هم بهمن . امسال قبول شدم میکرو واحد ورامین . گفتم اگه انتخاب رشته بازم داره این بار میکرو علوم داروئی رو بزنم . میشه انتقالی گرفت برای اونجا 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
از پارسال به جای تکمیل ظرفیت ذخیره میگیره

عزیزم ذخیره هم تا سال 96 بود ولی تکمیل طرفیت هم بود . بعد دخیره فقط برای رشته های پیراست یه رشته ای مثل میکرو دخیره نداره.

1394
آخه 96 تکنیل طرفیت داشت یعنی هم میتونستی مهر انتخاب رشته کنی دوباره هم بهمن . امسال قبول شدم میکرو و ...

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاده 

البته اینم بگم دانشگاه آزاد ورامین دانشگاه خوبیه ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رشته های با کنکور چه رشته ای میخوای؟

میکرو واحد ورامین قبول شدم گفتم اگه شد نرم تا برای تکنیل ظرفیت میکرو واحد علوم دارویی رو بزنم .

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاد ...

اره خودمم ورامین میشینم 

برو سازمان مرکزی درخاست انتقالی بده یا سامانه منادا احتمال زیاد درست میشه چون ظرفیت این رشته ها زیاد ...

سازمان مرکزی کجاست ؟؟؟نمیشه دانشگاهی که قبول شدم برم از اونجا درخواست انتقالی بگیرم

سازمان مرکزی کجاست ؟؟؟نمیشه دانشگاهی که قبول شدم برم از اونجا درخواست انتقالی بگیرم

نه دستور از طرف سازمان مرکزی میدن نزدیک همون دانشگاه علوم تحقیقات هستش 

سایت منادا هم میتونی درخاست انتقالی بدی  اگه حضوری سختت باشه ی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
خب راحت تری که سختت نیست رفت و آمد؟ 

نمیدونم منم موندم چکار کنم . گفتم شاید چون تهرانه دانشگاهش بهتر باشه .اگه اینجا برم با خونمون 20 دقیقه فاصله هست 

نمیدونم منم موندم چکار کنم . گفتم شاید چون تهرانه دانشگاهش بهتر باشه .اگه اینجا برم با خونمون 20 دقی ...

خب راحت تری که این جوری سخته تو سرما و گرما ایام امتحانا همه اینا رو در نظر بگیر ببین خودت چ فک میکنی 

خوب بخون ایشالا برا ارشد دولتی بیاری رشته شما هم ی جوریه که باید ادامه بدی تا پیشرفت کنی حالا هر چی خودت صلاح میدونی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب راحت تری که این جوری سخته تو سرما و گرما ایام امتحانا همه اینا رو در نظر بگیر ببین خودت چ فک میکن ...

اره عزیزم بخاطر همین نمیدونم این رشته رو برم یا نه .