2726
جدی میگی؟ یعنی اشکال نداره پس؟ من خیلی حساسم . یکی به پول با دست خیس دست زد دستش رو روی سر بچم زد من ...

اره بابا..یکی ازاشناهامون انقدوسواس داره روبچش،الان همیش بچش مریضه چرا چون بدنه بچش حساس شده زودواکنش نشون میده..الان تگ بچت پول یاگوشی دستش بگیره چ میش؟فقط نزارتودهنش کنه..حتی گاهی وقتااگ میرین بیرون میدونی خاکش تمیزه بزارباخاک بازی کنه خاک واسه بچه خیلی خوبه مخصوصا واسه رشدش..حساسیت زیادخوب نیس خودت اذیت میشی

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز رفتم دکتر دکتره گوشیش روتوی پلاستیک گذاشته بود🤐😖😤🤮🤢

😯😯😕😕

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728