2703
2553

پول نه اصصصلا

ولی چون گوشی و تمیز میکنم چرا

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

پول کثیفتره چون دست ب دست میچرخه...

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
پول رو میذاری یعنی دست بزنه؟

زیادسخت نگیر یکم میکروب واس بدن لازمه..نزار زیادپاستوریزه باشه.چون باکوچکترین میکروبی زودمریض میشه..انقدوسواسم خوب نی ازنظرمن

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
زیادسخت نگیر یکم میکروب واس بدن لازمه..نزار زیادپاستوریزه باشه.چون باکوچکترین میکروبی زودمریض میشه.. ...

جدی میگی؟ یعنی اشکال نداره پس؟ من خیلی حساسم . یکی به پول با دست خیس دست زد دستش رو روی سر بچم زد من الان استرس گرفتم 

2706