2703
2553
عنوان

نوزاد بد خواب

112 بازدید | 17 پست

سلام خانوما توروخدا به دااااااااادم برسید عصبی شدم.نوزادم اصلا نمیخوابه.وقتی هم بغلمه خوابه میزارم زمین زووور میزنه بیدار میشه پی پی هم زیاد میکنه.شربت دایمتیکون و پدی لاکت میخوره .سرماخورده بود سرفه هم میکنه.شبا تا صبح بیداره.حتی صبح هم درست نمیخوابه.دستشم هی مشت میکنه به چشماش هم هی دست میکشه چیکار کنم عصبی شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
وای میدونم چیمیگی خودم کشیدم کسی نیس کمکت کنه شوهرت مثلا

بیچاره شوهرم تا صبح نمیخوابه صبح پامیشه میره سر کار همش منو دلداری میده ولی من حرص میخورم که شوهر من چرا استراحت نداره

2714

نوزادا بین خواب و بیدارین معمولا سخت نگیر، خواهری مادری کسی نیست کمکت کنه؟
از این تاب گهواره ای ها بگیر. دستکش دستش کن نزنه تو چشش دستشو
بعد هم گریه نکن این که گریه میکنی به خاطر این که خسته ای

چند وقتشه؟اولش اینه باید صبوری کنی تا ۴ماه دختر منم همین بود.من نندو بستم تو خونه مثل گهواره تکون میدادم‌.حالا یه کاری نکن شوهرت خسته بشه از محیط خونه.کمک بگیر از کسی تا یه مدت که درست بشه

بیچاره شوهرم تا صبح نمیخوابه صبح پامیشه میره سر کار همش منو دلداری میده ولی من حرص میخورم که شوهر من ...

ببین اینی ک میگمو تو گوشت فرو کن مهمه 

اول از همه باید تو خوب باشی خودت و خودت وگرنه نه به بچت میتونی برسی ن ب شوهرت پس الکی واسه شوهرت دلسوزی نکن اون مرده تحملش بیشتره و ب خودت برس ب این فک کن این روزا هر چقدرم سخت باشه در گزره و بعد از سه چهار ماهگی خیلی بهتر میشه اوضاع

خیلی عصبی شدم همش گریه همش ناامید.دیگه بریدم بقرااااااان.خدایااااا 😢😢

من‌ سره پسرم دقیقا مث شما بودم رفتم پیش بهترین متخصص کودکان گفت نصف قاشق چایخوری ساعت ۹ شب شربت دیفن هیدرامین بده بهش بزار بخابه فقط شبا ها منم‌ اوایل میترسیدم شربت بدم ولی بعد مجبور شدم دادم خابش تنظیم شد 

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
نوزادا بین خواب و بیدارین معمولا سخت نگیر، خواهری مادری کسی نیست کمکت کنه؟ از این تاب گهواره ای ها ب ...

خواهر ندارم.مادرمم خیلی کمکم میکنه الان سرماهسرما خورده نمیتونه بیاد پیش بچه.

2706