1421
1389
عنوان

شکاکی همسرم نسبت به من

691 بازدید | 105 پست

سلام دوستان عزیز واقعیتش من چند وقت پیش با خواهرم و همکارش (خانم بود ) قرار بود با هم بریم شمال . من از همسرم اجازه گرفتم و گفتم که با خواهرم و همکارش که خانم هست میخواهند برند شمال ، اگه شما اجازه بدین من هم باهاشون برم. همسرم از من پرسید همکارش خانم هست یا آقا ؟ من هم همکار خواهرم میشناختم که حتی دوست صمیمی خواهرم هم هست . گفتم نه خانم هست همکارش . شوخرم هم بدون اینکه گیر الکی بده گفت مشکلی نداره و حتی انصافا هزینه سفر هم بهم داد وبه خوشی من به همراه خواهرم و دوستش راهی سفر شمال شدیم. متل قو‌ بودیم و‌دوست خواهرم یکجواریی ازمون خواهش کرد که دوست پسرش هم اومده شمال ایشون هم با ما بگرده و با هم باشیم تو گردش ها و .... واقعیتش من اصلا راضی نبودم ولی تو رودرواسی گیر کردم و مجبور شدیم چهار تایی نمک آبرود و جاهای دیدنی بریم و ترسیدم به همسرم چیزی بگم تا اینکه از شمال برگشتم همه چی عادی بود و مشکلی نبود یک شب نشسته بودیم که همسرم برگشت گفت که شما شمال با یک آقا با هم بودین و ... من هم واقعا یکه خوردم ترسیدم و ... از اون موقع همسرم بدجوری نسبت به من شکاک شده و رفتارش عوض شده از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند. 🙏🙏🙏

مامان گردن درد داشت با پماد پینیکلیر که ساخت ترکیه هم هست الان حالش خوبه.... برای همه درد های مفصلی خوبه پیشنهاد میدم هرکسی رو‌که میشناسید درد کمر‌و گردن و پا داره پیشنهاد بدین 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

حق داره 

رودرباسی تو اینجور مواقع اصلا معنی نداره

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
1436

حق داره خب چه کاری بود کردی

کاشکی همونجا تلفنی در جریان میذاشتی همسرتو

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

من همون جا ازشون جدا میشدم برمیگشتم...ولی شوهرت از کجا فهمید؟! 

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

کاش از اول خودت گفته بودی بهش

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در مدرسه ی کربلا ، کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخــــش است: بخشی در صحـــــرا ، بخشـــی بر بالایٍ نیــــزه ... اما اینکـــه عمــــو چند بخش است را فقـط بــابـــا می دانــد ... صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین
1432

خب توضیح میدادی میگفتی چطوری اقاهه اومده الانم یه مدتی طول میکشه تا دوباره اعتمادشو بدست بیاری باید یه مدت حرفش و گوش کنی

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1396
1391