2733
2734
عنوان

کتکم زد......😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5298 بازدید | 238 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی بمیرم برات بمیرم چقد دلم سوخت آتیش گرفتم منم متولد 78 ام کاش شوهرم پورت میدید شوهر من معتاده بچم 1سالشه منم بدبختی مث تو منم کسی پشتم نیست مث تو اما قوی باش بخاطر بچه هات

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

منم مثل توام خواهر خانواده ام هیچ وقت پشتم نبودن وخیلی بی دلیل کتک خوردم غصه نخور ما خدا را داریم من یاد گرفتم شوهرم هر کاری هم کرد با عصبانیت باهاش حرف نزنم 

این نیز بگذرد

2738
به گفته شوهرم مقصر منم... اگه پام ب اینجور جاها باز بشه طلاقم حتمیه..... نمیخوام ابروم بره

مگه طلاق، بي آبرويي هست؟!🤔🤔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

عزیزم  من تو عقدم و یه کتک کاری اینجوری داشتیم ...اون دتره برا عروسی خونه و اینچیزا رو آماده میکنه من دارم فکر میکنم اگه اخلاقش درست نشه طلاق بگیرم ...

عزیزم تو احمق نیستی اون احمقه که با زن زندگیش با شریک لحظه هاش اینکارو کرد ...مطمئن باش یه روز بابت اینکارش حالش بد گرفته میشه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

یه هفته که بری قهر بچه هات و بزاری خودش میاد میفته به دست و پات به گوه خوری میفته

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
خانوادت ینی اگر بفهمن اصلا حمایت نمیکنن؟

خانوادشون که تو  پونزده سالگی شوهرشون دادن فکر نکنم حامی باشن احتمالا میگن حقته یا مرده بساز باهاش یا اینجور چیزا

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
الان میان میگن زود ازدواج کردی واسه همونه😑😑😑

واسه همون نیست؟! چرا خودتو گول میزنین 

ایشون اگه الان یه خانم مستقل و تحصیلکرده بود اینجوری تحقیر میشد؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706