1421
1389
عنوان

کتکم زد......😓

| مشاهده متن کامل بحث + 4159 بازدید | 238 پست

یه هفته که بری قهر بچه هات و بزاری خودش میاد میفته به دست و پات به گوه خوری میفته

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....😍😍😍😍

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

خانوادت ینی اگر بفهمن اصلا حمایت نمیکنن؟

خانوادشون که تو  پونزده سالگی شوهرشون دادن فکر نکنم حامی باشن احتمالا میگن حقته یا مرده بساز باهاش یا اینجور چیزا

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
الان میان میگن زود ازدواج کردی واسه همونه😑😑😑

واسه همون نیست؟! چرا خودتو گول میزنین 

ایشون اگه الان یه خانم مستقل و تحصیلکرده بود اینجوری تحقیر میشد؟ 

نسترن بانو هستم ❤️مامانِ سبحان🧑 و سَلما👧
1401
1376
به گفته شوهرم مقصر منم... اگه پام ب اینجور جاها باز بشه طلاقم حتمیه..... نمیخوام ابروم بره

بعید میدونم با این طرز فکر متولد 1377 باشی

به نظر میاد متولد 1277 باشی حتی شاید قبل تر

الان و توی عصر فضا و تکنولوژی و قرن 21 طلاق بی ابرویی محسوب نمیشه بلکه رهایی از بند هست

موندن و گردن خم کردن و کتک خوردن بی آبروییه

یه مُشت لَجَن ، با من لَجَن 😐 
واسه همون نیست؟! چرا خودتو گول میزنین  ایشون اگه الان یه خانم مستقل و تحصیلکرده بود اینجوری تح ...

درسته ولی ذات مرد که خراب باشه وحشی باشه قاطی کنه نگاه نمیکنه تحصیل کرده ای یا بچه .مادرشه یا خواهرش 

1418

عزیزم به خودت برس کیسه آب داغ بزار

آب قند بخور

حالا ک تنهای خودت مسؤل خودت هستی

به محض اینکه حالت خوب شد برو دنبال رؤیاها ت و خواسته هات ک وقتی به حقیقت پیوست اولین نفری باشی ک با خبر شه

از این به بعد خودت باید سهم تو زندگی بگیری

آروم و شاد باش

دیدی ک چه جوری میشه شوهرت

توهم ی جور دیگه شو

خداوندا مرسی ک هستی
درسته ولی ذات مرد که خراب باشه وحشی باشه قاطی کنه نگاه نمیکنه تحصیل کرده ای یا بچه .مادرشه یا خواهرش ...

بله ولی یه زن قوی نمیشینه کتک بخوره 

به طلاق نمیگه بی آبرویی

نمیترسه تا سر کوچه بره

نسترن بانو هستم ❤️مامانِ سبحان🧑 و سَلما👧
1339