1421
1411

اعضای خانواده اینا چند سالشونه؟ستایش ۴۰ .نازگل و محمد چند سالشونه؟ببخشید خیلی تاپینگگگ ستایش میزنم سواله برام

ساییدیمون شکول😂😂😂😂😂

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

والا الان همشون همسنن 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1401
1394
ستایش ن ماه سنا

ماه ثنا

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1418

از تو بعیده تاپینگگگ😐😐😐

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸

فقط اومدم بگم تاپینگ غلطه، درستش تایپینینگ هستش!!!!

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1391