2410
2553

خانما امسال تربیت معلم زبان ۲ برابر ظرفیت گرف اون کد رشته ای که من میخواستم فقط ۱ نفر میخواست یعنی به غیر من فقط ی نفر دیه به مصاحبه دعوت شده ؟ حالا که نتایج اومده من قبول نشدم با اینکه همه چیم خوب و عالی بود و نقصی نداشتم

میتونم برم اموزش پرورش اعتراض کنم؟ یا اگه بپرسم بهم میگن من قسمت مصاحبه رد شدم یا هردومون قبول شدیم چون اون رتبه تش بهتر بوده قبول شده؟ 

اگه اون طرف یه رشته بهتر قبول شده باشه انصراف بده بعد از من میخوان ثبت نام کنم یا میره تو تکمیل ظرفیت،؟

شاید از گزینش رد شدین نگران نباش عزیزم منتظر کارنامه سبز باش اگ کد پنج برات بخوره میری هسته گزینش اعتراض میدی برات قبولی میزنن از ابان میری سر کلاس اگرم ک نه احتمالا قبل شما یکی رتبش بهتر بوده و قبول شده

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آره خب،وقتی میگن دوبرابر ظرفیت یعنی جایی که مثلا دو نفر میخواد،چهار نفر به مصاحبه دعوت میشن،از این ۴ تا،دو نفر که نمره آزمون و مصاحبشون بالاتر باشه ،قبولن

احساساتمان را مخفی می‌کنیم🤫اما یادمان می‌رود که چشمانمان حرف می‌زنند.
2714

شاید از گزینش رد شدین نگران نباش عزیزم منتظر کارنامه سبز باش اگ کد پنج برات بخوره میری هسته گزینش اعتراض میدی برات قبولی میزنن از ابان میری سر کلاس اگرم ک نه احتمالا قبل شما یکی رتبش بهتر بوده و قبول شده... 

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
شاید از گزینش رد شدین نگران نباش عزیزم منتظر کارنامه سبز باش اگ کد پنج برات بخوره میری هسته گزینش اع ...

اگه اونی قبول شده حالا به هردلیلی نره به من زنگ میزنن میگن بیا ثبت نام یا توی تکمیل ظرفیت جاشو پر میکنن؟

وقتی هیچی قبول نشدم بازم کارنامه سبز میاد ؟ اخه همش زده مردود

اره میاد 

شما نمیدونید کارنامه سبز کی میاد

من از سنجش پرسیدم گفتن بیست و هشتمش میاد ولی خب شایدم یه چن روز زودتر دادن کارنامه هارو

اگه رتبت خوبه و میدونی مشکل از گزینش بوده برو هسته گزینش استانتون اعتراض بده پیگیر باش ببین علت رد کردنت چی بوده ایشالا حل میشه منتها اینحور که شما میگی احتمالا اونی ک قبول شده رتبش بهتر بوده دی

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 
اگه اونی قبول شده حالا به هردلیلی نره به من زنگ میزنن میگن بیا ثبت نام یا توی تکمیل ظرفیت جاشو پر می ...

تکمیل ظرفیت جاش پر میشه 

2706