2410
2553

از اول سال اقدام برای بارداری کردم ولی موفق نبوده هر ماه پیش دکتر رفتم سونوگرافی رحم دادم بهم گفته تخمک داری ولی موفق نبوده تا اینکه به همسرم گفتم آزمایش بده و مشخص شد واریکوسل گرید دو داره همون روز که رفت دکتر وقت برای عمل گرفت الان دو ماهه که عمل کرده ولی باز هم باردار نشدم فکر کنم مشکل از منه میخوام بدونم چه ازمایشی باید بدم که معلوم شه من اصلا باردار میشم یا نه 

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برو پیش یه متخصص زنان و زایمان بگو برات بنویسه 

یه سال پیش من ازمایش دادم حدود 300 شد ...مشکلی نداشتم به خاطر اون بهم تقویتی داد بعد دوماه باردارشدم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
منم شوهرم واریکوسل ۲ داشت تازه اسپرماتوسلم داشت فقط ی خرده کم‌تحرکی اسپرم داشت ک با یدوره دارو حل ش ...

منم به همسرم گفتم نمیخواد عمل کنی بذار پیش دوتا دکتر دیگه هم بریم شاید با قرص حل شه ولی خودش قبول نکرد 

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
2714
خب بگو دکتر واست بنویس برو انجام بده

باشه اصلا تا حالا اسم این ازمایش به گوشمم نخورده بود ممنون