2726
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 46 پست
عید تا الان چقدر گذشته شایدم پشیمون خدا ب اون بزرگی بنده هاش میبخشه.ما ک چیزی نیستیم در برابرش

پشیمون باشه.باید ی جوری پشیمونیشو ابراز کنه.تا ابراز نکرده استارتر نباید بره ک ادم بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو با یکی قهر باشی بهت بد کنه میری؟؟

اول من آدم قهر کردن نیستم ..دوم شما به جاریت بی احترامی کردی ..اون مهمون بوده و میزبان که نبوده ...بعدم بسیار بچه بازی میدونم که برم بعد نرم تو 

2728
نه پشیمون نشده حرفای زیادی شنیدم پشت سرم زده

ببین اتفاقا باید بدترین از این سرش بیاری.من هی بخشیدم دوتاحواهرشوهرامو،فک کردن اونا خیلی بالان ک من میبخشم وهوا برشون داشت.حالشون و جا بیار تا فک نکنن خبریه

تو کاری که درسته همیشه انجام بده میرفتی بخاطر جاریت رفته بودی نه خواهر شوهرت

من ب جاریمم گفتم اگ بیام خونت اون باشه نمیام تو نمتونم ببخشمش بابت کاراش بخدا من با دوتا بچه شیر ب شیر همیشه میومد خونم واسش ناهار میزاشتم و احترامش داشتم حقم این نبود از اب گل الود عید ماهی گرف دعوا راه انداخت حتی از چشم داداشش هم افتاده  شوهرمم گف هرجا اون بود نرو

من ب جاریمم گفتم اگ بیام خونت اون باشه نمیام تو نمتونم ببخشمش بابت کاراش بخدا من با دوتا بچه شیر ب ش ...

شاید جاریت عمدا گفته بود بیابد آشتیتون بده حالا عیب نداره بعدا باجاریت صحبت کن که اون بنده خدا ناراحت نشه 

[QUOTE=105047277]شاید جاریت عمدا گفته بود بیابد آشتیتون بده حالا عیب نداره بعدا باجاریت صحبت کن که اون بنده خدا ناراح ...[/QUOTجاریم نگفته بود بیاین من خودم رفتم خونش خبر نداشتم اونم هست

وااااا عجبااا وقتی شوهرم بمن میگ نرووو بعد من بدجنسم شوهرم جنس خواهرشو شناخته ک میگ نرووو

ب حرف بقیه توجه نکن.هیچ کس جای تو نیست پس حق نداره  قضاوتت کنه.خیلی ها هنوز اونقد بزرگ نشدن ک اینو بدونن

2706