1600
1480
عنوان

خواهر شوهر

300 بازدید | 44 پست

من خواهر شوهرم عید فضولی کرد بخاطر مسائلی ما شوهرم گف دگ باهاش رفت و امد نمیکنیم و تا الانم همینطور بوده حالا امروز من رفتم خونه جاریم اون اونجا بود و منم از جلو در برگشتم و نرفتم تووو

حس میکنم خودم ضایع کردم

😑چرا نرفتی وااا.کارت زشت بود

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                   مـــن آفرت کــــوردم                                 ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim ez na türk eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane😏✌                             ser hildan jîyane😏✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

حست درست گفته بهت

آنه🍁تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده‌ های مه آلود اندوه پنهان بود🌸با من بگو از لحظه لحظه‌ های مبهم کودکیت🌸 از تنهایی معصومانه دست هایت🌸آیا می دانی که در هجوم درد‌ها و غم‌هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود🌸آنه🍁🍁🍁اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بی کران مهربانی‌ ها به پرواز در آیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست🌹🌹🌹😳😳😳
1432
1563
عید تا الان چقدر گذشته شایدم پشیمون خدا ب اون بزرگی بنده هاش میبخشه.ما ک چیزی نیستیم در برابرش

پشیمون باشه.باید ی جوری پشیمونیشو ابراز کنه.تا ابراز نکرده استارتر نباید بره ک ادم بشه

تو با یکی قهر باشی بهت بد کنه میری؟؟

خونه جاريت ميري خونه اون نبوده ك برگشتي

اگه خونه اون بود يچيزي

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔
تو با یکی قهر باشی بهت بد کنه میری؟؟

اول من آدم قهر کردن نیستم ..دوم شما به جاریت بی احترامی کردی ..اون مهمون بوده و میزبان که نبوده ...بعدم بسیار بچه بازی میدونم که برم بعد نرم تو 

نه پشیمون نشده حرفای زیادی شنیدم پشت سرم زده

ببین اتفاقا باید بدترین از این سرش بیاری.من هی بخشیدم دوتاحواهرشوهرامو،فک کردن اونا خیلی بالان ک من میبخشم وهوا برشون داشت.حالشون و جا بیار تا فک نکنن خبریه

1578