1874
1924
عنوان

خواهر شوهر

303 بازدید | 44 پست

من خواهر شوهرم عید فضولی کرد بخاطر مسائلی ما شوهرم گف دگ باهاش رفت و امد نمیکنیم و تا الانم همینطور بوده حالا امروز من رفتم خونه جاریم اون اونجا بود و منم از جلو در برگشتم و نرفتم تووو

حس میکنم خودم ضایع کردم

😑چرا نرفتی وااا.کارت زشت بود

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
1911
1826
عید تا الان چقدر گذشته شایدم پشیمون خدا ب اون بزرگی بنده هاش میبخشه.ما ک چیزی نیستیم در برابرش

پشیمون باشه.باید ی جوری پشیمونیشو ابراز کنه.تا ابراز نکرده استارتر نباید بره ک ادم بشه

تو با یکی قهر باشی بهت بد کنه میری؟؟

اول من آدم قهر کردن نیستم ..دوم شما به جاریت بی احترامی کردی ..اون مهمون بوده و میزبان که نبوده ...بعدم بسیار بچه بازی میدونم که برم بعد نرم تو 

نه پشیمون نشده حرفای زیادی شنیدم پشت سرم زده

ببین اتفاقا باید بدترین از این سرش بیاری.من هی بخشیدم دوتاحواهرشوهرامو،فک کردن اونا خیلی بالان ک من میبخشم وهوا برشون داشت.حالشون و جا بیار تا فک نکنن خبریه