1464
1411
عنوان

خواهر شوهر

300 بازدید | 44 پست

من خواهر شوهرم عید فضولی کرد بخاطر مسائلی ما شوهرم گف دگ باهاش رفت و امد نمیکنیم و تا الانم همینطور بوده حالا امروز من رفتم خونه جاریم اون اونجا بود و منم از جلو در برگشتم و نرفتم تووو

حس میکنم خودم ضایع کردم

😑چرا نرفتی وااا.کارت زشت بود

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

مگه خونه خواهرشوهرت رفتی که برگشتی خونه جاریت رفتی 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم خیلی دلم میخواد زود در آغوشت بگیرم... عاشقتم عزیز مامان😍😍
1334
1474
عید تا الان چقدر گذشته شایدم پشیمون خدا ب اون بزرگی بنده هاش میبخشه.ما ک چیزی نیستیم در برابرش

پشیمون باشه.باید ی جوری پشیمونیشو ابراز کنه.تا ابراز نکرده استارتر نباید بره ک ادم بشه

تو با یکی قهر باشی بهت بد کنه میری؟؟

اول من آدم قهر کردن نیستم ..دوم شما به جاریت بی احترامی کردی ..اون مهمون بوده و میزبان که نبوده ...بعدم بسیار بچه بازی میدونم که برم بعد نرم تو 

نه پشیمون نشده حرفای زیادی شنیدم پشت سرم زده

ببین اتفاقا باید بدترین از این سرش بیاری.من هی بخشیدم دوتاحواهرشوهرامو،فک کردن اونا خیلی بالان ک من میبخشم وهوا برشون داشت.حالشون و جا بیار تا فک نکنن خبریه

1457