1464
1411
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 44 پست
تو کاری که درسته همیشه انجام بده میرفتی بخاطر جاریت رفته بودی نه خواهر شوهرت

من ب جاریمم گفتم اگ بیام خونت اون باشه نمیام تو نمتونم ببخشمش بابت کاراش بخدا من با دوتا بچه شیر ب شیر همیشه میومد خونم واسش ناهار میزاشتم و احترامش داشتم حقم این نبود از اب گل الود عید ماهی گرف دعوا راه انداخت حتی از چشم داداشش هم افتاده  شوهرمم گف هرجا اون بود نرو

ضایع چرا؟ ارامشت از همه چیز مهمتره،،،خوب کردی برگشتی حالا یه چیزی خ‌ش خونه گرفته زایمان هم کرده،و ...

طبيعتا٦٠٠يا ٧٠٠

عقايد مثل كفشه😊كفشتونو بزور نكنيد پاي بقيه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من ب جاریمم گفتم اگ بیام خونت اون باشه نمیام تو نمتونم ببخشمش بابت کاراش بخدا من با دوتا بچه شیر ب ش ...

شاید جاریت عمدا گفته بود بیابد آشتیتون بده حالا عیب نداره بعدا باجاریت صحبت کن که اون بنده خدا ناراحت نشه 

1473

[QUOTE=105047277]شاید جاریت عمدا گفته بود بیابد آشتیتون بده حالا عیب نداره بعدا باجاریت صحبت کن که اون بنده خدا ناراح ...[/QUOTجاریم نگفته بود بیاین من خودم رفتم خونش خبر نداشتم اونم هست

وااااا عجبااا وقتی شوهرم بمن میگ نرووو بعد من بدجنسم شوهرم جنس خواهرشو شناخته ک میگ نرووو

ب حرف بقیه توجه نکن.هیچ کس جای تو نیست پس حق نداره  قضاوتت کنه.خیلی ها هنوز اونقد بزرگ نشدن ک اینو بدونن

1334
شوهرم میگه ۱ تومن

خوب ميگع عزيزم

خواهرشورتم انصافا كم نداده

شما چون شوهرت داداششه چ اشكالي داره يكم بيشتر بده

ولي اگه وضع ماليتون خوب نيست ٦٠٠هم ايرادي نداره اصلا

1476
چ زن بدجنسی هسی.داداشو خواهرو بهم ریختی!

از كجا ميدوني اين بنده خدا كرده

داره ميگه شوهرش گفته نرو 

ولي بايد ميرفت خونه جاري

ب حرف بقیه توجه نکن.هیچ کس جای تو نیست پس حق نداره  قضاوتت کنه.خیلی ها هنوز اونقد بزرگ نشدن ک ا ...

بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر میکنه.زندگی همینه نزارید قهرو یاد بگیرید امروز با خونواده خودش بعد باخونواده شما بعدم بچه هاتون باخودتون

[QUOTE=105047354]از فاميل ناراحت هستيد روابط كم كنيد اما قطع نكنيد شده سالي يكبار  رسمي نيم ساعت بريد عيد د ...[/Q

وقتی عید با فضولیش دعوا راه انداخ دگ ام نیومد خونم من برم...خودمو سبک کنم هیچوق اینکار نمیکنم خواهری ک فقط تلاشش بکنه بین داداشش و زن داداشش تفرقه بندازه لای جرز دیوار میخوره من دوتا بچه شیر ب شیر دارم کوچیکن حالا تو اون حین عید بمن میگف کاری میکنم طلاق تو بگیری و کلی حرف زشت دگ ک من پدر شوهرمم بود بخاطر اون جوابشو ندادم پدر شوهرم زد تو دهن دخترش از خونه انداختش بیرون 

بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر م ...

از قضاوتت کردن معلوم چ شخصیتی داری تو ک منو ندیدی و نمیشناسی زودی درموردم این قضاوت کردی و گفتی بد جنسی خواهشه تو یکی ادای ادم خوبا رو درنیار

1508