1421
1411
عنوان

نظرتون در مورد این اسکرین شات

280 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها جووون

اول از همه اینکه بهتون پیشنهاد میکنم پیج روانشناسی دکتر چاووشی رو تو اینستا فالو کنید خیلی عالیه 

و دوم از اونجایی که خودم کارمندم و الان سرکار    میخام نظرتون رو در این صحبت اقای دکتر پیرامون مادرهایی که نمیتونن به خاطر کار و نداشتن تایم کاری پیش فرزندشون باشن بگید ؟ 

به دنبال آرامش همه دنیا را گشتم، ولی آن را درخانه خود یافتم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

مامان من داداشمو از 6 ماهگی گذاشت رفت سر کار الان اینو خوندم خیلی ناراحت شدم برای داداشم

البته داداش من پیش عمه م میموند تو خونه و مامانم چون معلمه ساعت کاریش خیلی بالا نبود

مهد کودک بردن که اشکالی نداره دکتر هلاکویی میگفت بهتره اتفاقا چون بچه وابستگی پیدا نمیکنه 

البته اون دکتر چاوشی هم گفت تا ۲ سال اول مهمتره خب این حرفش تا حدی درسته بچه بخصوص تا چندماه اول نمیدونم ۹ ماه فکر کنم ضروریه با مادر باشه 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...

من از زمانی که تصمیم گرفتم بچه دار بشم کار رو کنار گذاشتم تا الان انشالله سال دیگه شروع میکنم 

خدا کنه واقعا حرفش درست باشه یعنی این قضیه نرفتن سر کار ارزشمند باشه 

من مادر بزرگایی میبینم که از مادر دلسوزتر هستن و مادر با خیال راحت میره سر کار 

1432
باشه‌ حتما ۲۰ تا بچه با دوتا مربی ه بی حوصله مهد برا ۳ سال به بالاس

اون مهد کودکی که اینجوریه استاندارد نیست البته...چون به ازای ۵ یا ۱۰ تا بچه باید یه مربی داشته باشن 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
1427

واقعا حرف درست و منطقیه تربیت یه انسان خیلی شرایط میخواد که باید محیا بشه هم خدا هم خرما که نمیشه.پدرومادر از خروس خون صبح تا بوق سگ سرکارن طفلک بچه یا باید مهد بمونه یا پیش مادربزرگ پدربزر.آخه یه پیرمرد پیرزن چقدر توان بازی کردن و خوش گذروندن به بچه رو دارن.آخرشم میگن بچه چرا تو پیری به پدرومادر محل نمیده آخه مگه شما تو بچگی بهش محل دادین که الان انتظار دارین

فک نمی کنم مهد  جای مادر رو بتونه بگیره.

جای مادر که نمی تونه ولی نمیشه که کار رو ول کرد نشست تو خونه در اختیار بچه 

خود ادم چی میشع

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
1364