2726

سلام دوستان، کسی سابسیژن برای فرو رفتگی جوش انجام داده؟ نتیجه خوبی داره؟ من فرو رفتگی جوش دارم رو گونه هام بعضیهاشون سطحی ان ولی بعضی عمیق تا حالا کلی لیزر و میکرونیدیلینگ رفتم ولی خیلی کم تاثیر داشته، حالا پیش یه دکتر رفتم گفته ترکیب سابسیژن و میکرونیدیلینگ موثره، اگه کسی انجام داده ممنون میشم راهنمایی کنه.

بعضیا میگن پوستا شل میکنه

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

عمه منم داره واسه عمیقا فایده نداشت

این کارا رو کرد تاثیری تداشت یا اگه داشت محسوس نبود

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما انجام دادی برای جای جوش؟

من نه دوستم میکرو و سابسیژن رفت هرکدوم دوجلسه خودش میگه سابسیژن خیلی درد داره ولی بعدش تغییرو حس میکنی ولی میکرو اصلا واقعا جاجوشاش کم شده عمیقا سطحی شدن