1421
1411

سلام دوستان، کسی سابسیژن برای فرو رفتگی جوش انجام داده؟ نتیجه خوبی داره؟ من فرو رفتگی جوش دارم رو گونه هام بعضیهاشون سطحی ان ولی بعضی عمیق تا حالا کلی لیزر و میکرونیدیلینگ رفتم ولی خیلی کم تاثیر داشته، حالا پیش یه دکتر رفتم گفته ترکیب سابسیژن و میکرونیدیلینگ موثره، اگه کسی انجام داده ممنون میشم راهنمایی کنه.

عمه منم داره واسه عمیقا فایده نداشت

این کارا رو کرد تاثیری تداشت یا اگه داشت محسوس نبود

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432
شما انجام دادی برای جای جوش؟

من نه دوستم میکرو و سابسیژن رفت هرکدوم دوجلسه خودش میگه سابسیژن خیلی درد داره ولی بعدش تغییرو حس میکنی ولی میکرو اصلا واقعا جاجوشاش کم شده عمیقا سطحی شدن

1394