2726

منظورم اینه کجا خیلی ناراحت شدید ولی گذشت کردید و بخشیدید؟لطفا بگین از همدیگه بخشش یاد بگیریم.من باید کسیو ببخشم نمیتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیانت همسرمو حتی بهش فکرنمیکنم دیگه

ببخشید

تو همونی که همسرت کشتی گیر بود،؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2728

تهمت بزرگ برادر شوهرمو...بخشیدم و الان روزی ۶ بار شرمنده ست و میگه حلال کن...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
خیانت همسرمو حتی بهش فکرنمیکنم دیگه

مردا هرکاری بکنن و اگه با صد تا زن هم باشن زن خودشون همیشه تاج سرشونه

این مساله برام ثابت شده هم تو فیلم های مختلف هم دنیای واقعی دیدم

نمیخام خیانت یک مرد رو توجیه کنم ولی اینو مطمن باش مردای متاهل به دوست دختر به چشم میان وعده نگاه میکنن به چشم اسباب بازی 

2706