1421
1411

منظورم اینه کجا خیلی ناراحت شدید ولی گذشت کردید و بخشیدید؟لطفا بگین از همدیگه بخشش یاد بگیریم.من باید کسیو ببخشم نمیتونم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
1394

میبخشم اما فراموش نمیکنم👌

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
خیانت همسرمو حتی بهش فکرنمیکنم دیگه

مردا هرکاری بکنن و اگه با صد تا زن هم باشن زن خودشون همیشه تاج سرشونه

این مساله برام ثابت شده هم تو فیلم های مختلف هم دنیای واقعی دیدم

نمیخام خیانت یک مرد رو توجیه کنم ولی اینو مطمن باش مردای متاهل به دوست دختر به چشم میان وعده نگاه میکنن به چشم اسباب بازی 

1418

اگه نمیتونی خودتو مجبور نکن هرچی بیشتر سعی کنی بیشتر توو ذهنت می مونه یه دفتر بردار و اتفاقی که افتاده و حسی که داریُ بنویس اگه تونستی آخرشُ با بخشش تموم کن و بنویس به این دلیل به اون دلیل می بخشم اگه نتونستی آخرش خشم غم عصبانیت هر حسی داری بنویس و هر فحشی دلت خواست حتی بده بده بد بنویس تا از ذهنت خارج بشه

هر روز توی یه ساعته مشخص اینکارو بکن تا روزی که حس کنی وجودت آروم شده و هیچ حسی نداری

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.